Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 23d. 18:02

Laimutė Stankūnaitė: „Su dukrele džiaugiamės kiekviena diena ir mėgaujamės vasara“

Laimutė Stankūnaitė su dukra
Nuotr. iš „YouTube“ / Laimutė Stankūnaitė su dukra

Laimutė Stankūnaitė portale stankunaite.lt paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti jos ir dukters atostogų vaizdai. Ilgą laiką dėl teisės auginti dukterį kovojusi L.Stankūnaitė rašo, kad džiaugiasi kiekviena kartu praleista minute.

„Artėjant rudenį vyksiantiems Seimo rinkimams sujudo politikai ir pretenduojantys jais tapti, – rašo L.Stankūnaitė. – Vėl skleidžiami pramanai, esą mano dukrelė slapta gydoma uždaroje ligoninėje, esą jai nuolatos leidžiami stiprūs vaistai…

Girdėdama šiuos absurdiškus pasakojimus nesiruošiu gintis ar juo labiau teisintis. Dar kartą dėkodama mane parėmusiems žmonėms noriu pasakyti, jog su dukrele gyvename puikiai, džiaugiamės kiekviena diena ir mėgaujamės vasara. Taip pat mokomės, ruošiamės artėjantiems mokslo metams, draugų dėka jau turime visas mokymo priemones.

Keista, kad mano ir mano dukrelės gyvenimas taip domina mumis „besirūpinančius“ politikus ir visuomenininkus, siekiančius mūsų sąskaita pelnyti populiarumą prieš artėjančius rinkimus. Skaudu ir gaila, kad dėl šių žmonių „rūpesčio“ mes iki šiol negalime gyventi pilnaverčio gyvenimo. Juolab kad dalis visuomenės iki šiol tiki skleidžiamais pramanais ir įsitraukė į manija virtusį mūsų persekiojimą.

Artėjant rudeniui jaučiu ir žurnalistų susidomėjimą, tačiau gerbdama savo dukrelės teisę į privatumą noriu pasakyti – mūsų gyvenimo detalių tikrai neviešinsiu. Labai labai myliu savo vaiką ir tikrai neleisiu, kad dukrelės gyvenimas būtų paverstas nesibaigiančiu realybės šou, iš kurio naudą krautųsi kai kurie politikai ir žurnalistai. Nesu iš tų, kuriems patinka nuolatos šmėžuoti televizorių ekranuose ar mėgautis dėmesiu, visų pirma nesu viešas asmuo, be to, pagrindinis mano tikslas – rūpintis dukrele, grąžinti jai tai, kas iš jos buvo atimta.

Visiems linkėdama kuo geriausios likusios vasaros ir nuostabių akimirkų tiesiog noriu nuoširdžiai paprašyti, nustokite tikėti pramainais bei leiskite man ir mano dukrelei gyventi pilnavertį gyvenimą. Tokį, kokį gyvenate visi Jūs.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min