Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 kovo 15d. 12:32 , Atnaujinta: 2013 kovo 15d. 14:30

Laimutė Stankūnaitė: bijau dėl savo gyvybės, nepasitikiu apsauga

Laimutė Stankūnaitė su apsauga
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Laimutė Stankūnaitė su apsauga
Laimutė Stankūnaitė socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino vaizdo įrašą, kuriame reiškia nepasitikėjimą savo apsauga ir prašo žmonių pagalbos. Pareigūnai pranešė, kad apsauga nutraukta nebus. Tokiam sprendimui pritaria ir Vaiko teisių apsaugos specialistė.

  L.Stankūnaitė sako, kad pablogėjo jos ir dukrelės sveikata – kamuoja nuolatinė alergija, nemiga, skauda galvą.

„Mano sveikata kiekvieną dieną vis blogėja. Alergija paūmėjo labai stipriai. Tris mėnesius Kiekvieną dieną vaikštau užtinusiomis akimis. Kankina baisus skausmas. Galvos skausmas, širdį skauda. Jaučiuosi labai blogai, kankina nemiga. Matau, kaip kenčia mano dukrelė. Jai nuolat skauda galvą ir pilvą. Mes labai kankinamės gyvendamos apsaugoje“, – sako ji.

L.Stankūnaitė teigia, kad jos su dukra gyvena kone kalėjimo sąlygomis.

„Esame nukentėjusiosios, o gyvename įkalintos. Mūsų teisės ir interesai yra niekinami bei esame nevertinamos“, – teigia moteris.

„Matau valstybės silpnumą mūsų atžvilgiu nieko nedaryti, o Neringai Venckienei ir jos partijai pataikauti“, – priduria ji.

L.Stankūnaitė teigia besibaiminanti dėl savo gyvybės ir turinti pagrindo nepasitikėti ją saugančiais pareigūnais. Ji prašo žmonių pagalbos.

„Šio įrašo tikslas išsakyti savo baimę, nes nepasitikiu Lietuvos Kriminalinės policijos biuru. Bijau. Kiekvieną kartą bijau. Esu ne kartą prašiusi atsisakyti apsaugos ir to jie man neleidžia padaryti motyvuodami, kad man nesaugu, kad mane kažkas nužudys, ar kažkas panašaus. Aš ir mano dukra negalime gyventi tokioje kankynėje“, – sako L.Stankūnaitė

Įrašas, kaip teigia pati L.Stankūnaitė, darytas šių metų sausio 20 d.

 

Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis pranešė, kad gavo L.Stankūnaitės prašymą atsisakyti apsaugos, tačiau jis buvo atmestas.

„Turime pakankamai daug informacijos, kad šiandien yra nuolatiniai grasinimai susidoroti viešoje erdvėje, bandymai sužinoti, kur yra mergaitė, organizuoti jos pagrobimą“, – teigė pareigūnas.

A.Matonis pasakojo, kad L.Stankūnaitės manymu grėsmių jokių nėra, ji psichologiškai yra išvarginta apsaugos ir tokio gyvenimo būdo. Pasak pareigūno, L.Stankūnaitės teiginiai yra nepagrįsti, tačiau policininkas pripažino, kad tokia gyvenimo forma nėra maloni, psichologiškai tai yra gana sunku. Taip pat užsiminė, kad konfliktų tarp L.Stankūnaitės ir apsauginių nėra buvę, L.Stankūnaitei pas medikus eiti nėra draudžiama.

Vilniaus vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Lina Juškevičienė teigė, kad dėl realių grėsmių vaiko saugumui, apsauga neturėtų būtų panaikinta. Ji pasakojo, kad mergaitė yra linksma, gali bendrauti su draugais. Pasak L.Juškevičienės šeimai bus teikiama psichologo pagalba. Jei motina mergaitę norėtų išsivežti į užsienį, specialistė tokiam sprendimui nepritartų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:15
07:09
07:38

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min