Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukrelė mokytoją mato 2,2 val. per savaitę

Kedžių namo kieme žaidžia mergaitės
BFL/Aliaus Koroliovo nuotr. / Kedžių namo kieme žaidžia mergaitės
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo sausio namuose pagal savarankiško mokymo programą ugdoma pirmaklasė Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukra per savaitę mokytoją mato 2,2 val. Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos direktorius Aloyzas Pakolkis tvirtina, kad mergaitė mokosi ir kol kas nematyti jokių atsilikimo simptomų.

Mergaitė namuose mokoma ir į mokyklą neleidžiama nuo sausio. Pirmokę mokyti pagal savarankiško mokymo programą paprašė jos globėja Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė.

„Yra sudarytas grafikas, klasės mokytoja dukart per savaitę eina į namus ir ten su mergaite dirba. Jokių problemų nėra, mes tą aptarėme viename pasitarimų – mergaitė tikrai ruošiasi ir kol kas mes nematome jokių atsilikimo simptomų mokymosi srityje“, – delfi.lt teigė A.Pakolkis.

Pasak A.Pakolkio, savarankiško mokymosi globėja paprašė po vienos stresinės situacijos, kai, nepasibaigus pamokoms, mergaitė buvo verkianti išvesta iš mokyklos. Direktoriaus teigimu, tuomet stresą patyrė ne tik mergaitė, bet ir kiti mokiniai. „Pats mačiau, kaip pasikūkčiodama mergaitė išvedama iš mokyklos. Tik kitą dieną išsiaiškinau, kas nutiko – tai buvo greičiausiai dėl tam tikros informacijos pateikimo – kad ji gali būti paimta“, – kalbėjo A.Pakolkis.

Jo teigimu, pirmokės pamokoms nekliudo kieme vykstantys koncertai. Mokytoja su mergaite per savaitę dirba 2,2 val. Mokytoja patikrina pirmokės namų darbus, užduoda naujų, su ja pasikalba. Kartais mergaitė paprašo, kad mokytoja iš bibliotekos atneštų knygą.

A.Pakolkio teigimu, jei mergaitė mokysis iki gegužės pabaigos, ji bus įvertinta ir perkelta į antrą klasę. Jei mergaitė bus perduota mamai, ji greičiausiai mokslus tęs kitoje mokykloje.

Beje, į nuo praėjusios savaitės Garliavoje vykstančius koncertus įtraukiama ir mergaitė. Štai antradienį ji turėjo ant scenos groti fleita.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min