Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimutis Pinkevičius Trakų valdžiai pateikė ultimatumą

Verslininkas Laimutis Pinkevičius
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Verslininkas Laimutis Pinkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Verslininkas Laimutis Pinkevičius Trakų rajono valdžiai pateikė ultimatumą – kol iš Lentvario dvaro prieigų nebus iškeldinti žmonės, tol nykstančio kultūros paveldo objekto jis netvarkysiąs.

Bendrovės „Ranga Group“ prezidentas L.Pinkevičius nepajudins nė piršto ir Lentvaryje neremontuos nei kadaise garsėjusių angliško Tudorų stiliaus rūmų, nei žymaus prancūzų kraštovaizdžio architekto Edouard'o Francois Andre sukurto parko, rašo „Lietuvos rytas“.

Tai jis užvakar pareiškė susirūpinusių dvaro ir parko likimu specialistų akivaizdoje.

L.Pinkevičiui kliūva pastatuose aplink dvarą gyvenančios 38 šeimos, kurios beveik visos, anot verslininko, degradavusios.

„Kol valdžia neiškeldins šių žmonių, darbų net neverta pradėti. Kaimynai viską vagia, plėšia, daužo. Pusė pastatų jau išardyta. Juk griūva dėl jų, o ne savaime. Aš gi ne policininkas, negaliu kiekvieno kampo saugoti“, – aiškino L.Pinkevičius.

L.Pinkevičiaus nuomone, parko neverta tvarkyti, nes gyventojai ten ir toliau verčia šiukšles.

„Lietuvos ryto“ paklaustas, kodėl nepasidomėjo kaimynais prieš pirkdamas dvarą, L.Pinkevičius tikino, kad tuo metu buvo nekilnojamojo turto rinkos pakilimas.

Paramos buvo galima tikėtis ir iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, pagalbą žadėjo ir Lietuvos Vyriausybė.

Jei Trakų rajono savivaldybė L.Pinkevičiaus kaimynus iškeldins, verslininkas žadėjo nupirkti ir likusius pastatus, o tada į juos investuoti gerokai daugiau lėšų. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min