Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laisvės alėją užplūdo lupikautojai

Ant kelių mergaitę pasisodinusi ir išmaldos iš praeivių prašiusi moteris ją sulaikiusiems pareigūnams tvirtino, jog nieko neleistino nedarė.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Ant kelių mergaitę pasisodinusi ir išmaldos iš praeivių prašiusi moteris ją sulaikiusiems pareigūnams tvirtino, jog nieko neleistino nedarė.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atėjus pavasariui Laisvės alėją vėl užplūdo romų tautybės išmaldos prašinėtojai bei prekeivės gėlėmis.

Ketvirtadienį centrinio savivaldybės pastato prieigose išmaldos iš praeivių kaulijo du romų tautybės asmenys. Vienoje Laisvės alėjos pusėje akordeonu grojo jaunas vyras, o šalia jo sukinėjosi kibirėlį rankose laikantis ir praeivius atakuojantis mažametis. Kitoje centrinės miesto gatvės pusėje išmaldos prašė ant žemės sėdinti moteris, ant rankų laikanti mergaitę. Netoliese sukinėjosi dar dvi romų tautybės moterys, praeiviams įkyriai siūliusios įsigyti gėlių.

Centro policijos nuovados pareigūnai vakar po pietų sulaikė išmaldos prašiusią moterį, ji buvo pristatyta į komisariatą. „Su ja buvo labai sunku susišnekėti, nes reikiamo vertėjo mes neturime. Šiaip ne taip pavyko susikalbėti naudojant lenkų, rusų ir lietuvių kalbų mišinį. Moteris mus tikino, jog išmaldos iš žmonių neprašė. Vis tik ji buvo nubausta – surašytas Administracinių teisės pažeidimų protokolas. Baudos dydis paaiškės vėliau“, – pasakojo Centro policijos nuovados viršininkas Raimondas Zinkevičius.

Kauno savivaldybės priimtos Miesto tvarkymo taisyklės laikinojoje sostinė elgetauti draudžia. Už šių taisyklių nesilaikymą gresia įspėjimas arba bauda iki 2 tūkst. Lt.

„Kol kas nesinori imtis labai drastiškų priemonių, tačiau anksčiau ar vėliau gali tekti. Žodiniai įspėjimai jų, ko gero, nepaveiks – reikės kiekvieną bausti didelėmis baudomis, – sakė R.Zinkevičius. – Praėjusių metų pabaigoje atvykėlių iš Rumunijos padaugėjo. Jie trinasi Laisvės alėjoje ir prekiauja Stoties turguje. Manau, kad atšilus orams, jų atsiras dar daugiau“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min