Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laivų flotilę gausiausiai lankė moksleiviai

Klaipėdiečiai sekmadienį kviečiami apsilankyti kariniuose laivuose.
LKJP nuotr. / Karinius laivus gausiausiai lankė moksleiviai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią savaitę Klaipėdos mokymo įstaigoms pažymint vaikų kultūros dienas skirtas tarptautiniams jūrininkų metams, Karinės jūrų pajėgos sudarė sąlygas moksleiviams apsilankyti Karo laivų flotilėje.  

Šių vaikų kultūros dienų metu Karo laivų flotilę aplankė daugiau kaip 270 įvairių  Klaipėdos mokyklų moksleivių ir juos lydinčių mokytojų.
 
Lankytojams buvo pristatytos Karinės jūrų pajėgos, jų užduotys, struktūra ir veikla bei sudarytos sąlygos aplankyti karinius laivus ir susipažinti su karo jūrininkų tarnyba.
 
Moksleiviai, kurių pagrindą sudarė 15-17 metų amžiaus jaunuoliai, labai domėjosi tarnybos Karinėse jūrų pajėgose galimybėmis ir džiaugėsi sudaryta galimybe pabendrauti su karo jūrininkais ir iš arti apžiūrėti karinius laivus.
 
Karinės jūrų pajėgos siekdamos vystyti bendradarbiavimą su visuomene, ugdyti krašto gynybos būtinumo suvokimą bei patriotinį auklėjimą jaunimo tarpe, bei siekdamos pritraukti besidominčių tarnyba Lietuvos kariuomenės Karinėse jūrų pajėgose jaunuolių dėmesį, iš anksto suderintu laiku sudaro sąlygas mokyklų moksleivių ekskursijoms apsilankyti Karinių jūrų pajėgų padaliniuose. Kasmet Karinių jūrų pajėgų padalinius aplanko apie 60 ekskursijų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.  
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min