Sportas gyvai
2010 12 15

Latvijos ir Rusijos pasienyje formuojasi ilgos vilkikų eilės

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ praneša, kad Latvijos ir Rusijos pasienyje šios savaitės pradžioje susiformavo didžiulės vilkikų eilės.
Vilkikų eilė pasienyje
Vilkikų eilė pasienyje / VSAT nuotr.

Trečiadienį ryte Terechovo ir Buračkio pasienio punkte iš Latvijos pusės laukė 12 km vilkikų eilė (apie 550 sunkvežimių). Kiek mažesniame Grebnevo ir Ubylinkos kontrolės punkte eilėje stovi 100 transporto priemonių.

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje eilės kiek mažesnės, tačiau ir čia vilkikų vairuotojams teks laukti kiek ilgiau nei parą.

„Kol kas negirdėjome, kad būtų taikomi kokie ribojimai įvažiuoti į Rusiją, tačiau eilių formavimosi greitis mums kelia nerimą. Prieš šventes paprastai padaugėja gabenančių krovinius sunkvežimių, bet tokiose eilėse gali tekti laukti 3–4 paras“,  –  sako asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius.

Asociacija „Linava“ prašo visus vežėjus, gabenančius krovinius į Rusiją, esant galimybei, pasirinkti alternatyvų krovinių gabenimo maršrutą. Jei jos nėra, prašo transporto įmonių vadovus aprūpinti  vairuotojus maisto ir žieminio kuro atsargomis, nes meteorologinės orų prognozės žada gana atšiaurias oro sąlygas ir kitą savaitę.

„Nuolat stebime situaciją, konsultuojamės su mūsų šalies ambasados pareigūnais Latvijoje. Raginame vežėjus įstrigusiems vairuotojams gabenti degalų ir maisto. Tokiam įvykių posūkiui ruošiamės ir mes, kaip ir pernai, esame pasirengę teikti humanitarinę pagalbą – nugabenti maisto, vandens“, – teigė A.Kondrusevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius