Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 22d. 06:03

Laukia koncertas-siurprizas su smuikininku P.Bermanu

 Kauno miesto simfoninis orkestras
Kauno miesto simfoninis orkestras

Šį penktadienį Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno, koncertuos kartu su visame pasaulyje žymiu smuikininku iš Italijos Pavelu Bermanu.

Koncerto programoje numatyta visa puokštė kūrinių: A.Malcio „Žaidimai pagal MocArtą“, H.Villa-Lobos „Simfonietta Nr. 1, B-dur“, J.Brahmso „Koncertas smuikui ir orkestrui D-dur, op. 77“.

Pavelas Bermanas 1997-2005 metais buvo Kauno kamerinio orkestro vyr. dirigentas. Jo pastangos ir kūrybiškumas sąlygojo šio kolektyvo meistriškumą ir brandą, daugelį sėkmingų pasirodymų Lietuvoje ir užsienio šalyse.

1970 metais gimęs garsių muzikų šeimoje, P. Bermanas baigė Maskvos P. Čaikovskio konservatoriją. 1987 metais tapo II premijos laureatu Paganini smuikininkų konkurse Italijos mieste Genujoje, o 1990-aisiais laimėjo I premiją bei aukso medalį tarptautiniame smuikininkų konkurse JAV, Indianapolyje.

1992-1993 metais P.Bermanas studijavo profesorės Dorothy DeLay klasėje Juilliardo mokykloje Niujorke. Smuikininkas sėkmingai koncertuoja prestižinėse pasaulio salėse. P.Bermano muzikinė veikla neapsiriboja vien tik koncertais Europoje, Azijoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje. Jis organizuoja tarptautinius kamerinės muzikos festivalius Romoje ir Milane.

Kauno miesto simfoninis orkestras, įkurtas 2005 metais, koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kasmet dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, rengia koncertinius projektus, temines programas. Su kolektyvu mielai bendradarbiauja žymūs Lietuvos ir užsienio solistai bei dirigentai.

Koncerto Kauno valstybinėje filharmonijoje pradžia – penktadienį,18 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min