Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 15d. 07:01

Lauris Lee: Kaunas išgyvena renesansą

Lauris Lee
Asmeninio archyvo nuotr. / Lauris Lee

Kauną užplūdus po vasaros atostogų sugrįžusiam jaunimui, naują kvėpavimą įgavo ir naktinis miesto gyvenimas. Apie tai – pokalbis su legendinio hauso muzikos dueto „RyRalio Djs“ nariu Lauriu Lee (Laurynu Lisausku), vadovaujančiu vienam populiariausių Kauno klubų „Pop Star Bar“.

Kaip prabėgo vasara bei kaip pavyko sezono atidarymo vakarėlis "Pop Star Bar FRIENDS"?

Vasara buvo puiki! Šiemet turėjau galimybę net tris savaites pailsėti nuo „Pop Star Bar“ darbų ir pakeliauti po JAV ir pasisemti naujų idėjų. Tuo tarpu klubui sekėsi puikiai, karšta diena vasarą buvo trečiadienis. “Vidurio savaitės revoliucija” buvo tokia pat populiari kaip ir savaitgalio renginiai.

„Pop Star Bar Friends vakarėlis buvo naujojo sezono startas. Surinkome visus mūsų draugus rezidentus ir taip pradėjome rudens sezoną. Pasirodymus grojo RyRalio DJs, ZIP FM “Radistai” Jonas bei Rolandas, „DJ Bartukai”, Andrius Rio, PHR laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, jaunieji klubo didžėjai rezidentai Modaco bei Sunseet. Buvo tikrai karšta! Tikiuosi lygiai taip pat sezoną tęsime ir toliau – su pakilia nuotaika, puikia muzika ir begaline minia klubo lankytojų.

Su kokiomis nuotaikomis pasitinkate rudenį?

„Pop Star Bar“ rudens sezono naujiena – ketvirtadieniai. Nuo šiol klubas veiks 4 naktis per savaitę. Trečiadieniais tęsime “Vidurio savaitės revoliuciją” su hip hop muzika, ketvirtadieniais startuoja naujoji renginių serija “College 49”. Kaip atkoduoti pavadinimą? Tai jauniems, besimokantiems Kaune žmonėms skirta renginių serija, kuri siūlys “top 40” hitų muziką bei kokteilius už 9 litus. Net neabejoju, jog ši naktis bus viena populiariausių dar nesulaukus spalio.

Mano manymu, Kaunas išgyvena renesansą. Tokios gausos barų, kavinių bei klubų niekada neturėjome. Pramogauti tikrai yra kur ir pagal visų skonį. Artimiausiu metu Kaune atsidarys dar ne viena nauja pramogoms skirta vieta.

Savaitgaliais miestiečius džiuginsime geriausių šalies bei užsienio atlikėjų pasirodymais bei teminėmis naktimis, kurios jau sulaukė begalės dėmesio. Turėsime „Playing 80s & 90s” naktį skirta praėjusių dešimtmečių muzikai, „We Love Disco” supažindinančią su disko muzikos hitais, taip pat daugelį kitų jau pamėgtų renginių serijų: „Official Palyboy Party”, „Dusty Groove” ar „Facebook Party”.

Ar tai, jog iki šiol tik savaitgaliais dirbęs baras nuo šiol veikia net keturias dienas, reiškia, jog krizė Kaune baigėsi?

Atvirkščiai. Tai reiškia, kad sunkmetis verčia mastyti barų bei klubų savininkus ką įdomaus ir naujo pasiūlyti lankytojams. Įkandamos kainos bei įdomūs renginiai vis daugiau žmonių ištraukia iš namų. Tikiuosi ši tendencija stiprės, o galiausiai ir situacija nėra tokia bauginanti kaip buvo. Mano manymu „krizė” yra labiau psichologinis nei finansinis veiksnys. Nežiūrėkite žinių ir gyvenimas pagerės bent jau truputį.

Praėjusį savaitgalį už baro pulto grojo „Short Bus Kids“ narys „DK Watts“. Ar „Pop Star Bar“ lankytojai šįmet sulauks daugiau didesnio kalibro hauso muzikos žvaigždžių?

Tikrai taip! Spalio mėnesį lankytojams pasiūlysime bent 3 užsienio atlikėjų pasirodymus. Detalesnė informacija apie klubo programą visada skelbiama internetinėje svetainėje popstarbar.lt

Kaip galėtum apibūdinti ir įvertinti Kauno naktinių pramogų situaciją šiuo metu?

Mano manymu, Kaunas išgyvena renesansą. Tokios gausos barų, kavinių bei klubų niekada neturėjome. Pramogauti tikrai yra kur ir pagal visų skonį. Artimiausiu metu Kaune atsidarys dar ne viena nauja pramogoms skirta vieta. Labai tikiuosi, jog miestiečiai palaikys naktinį gyvenimą ir alaus ar kokteilio gurkšnoti rinksis miesto centre, o ne pas draugą virtuvėje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min