Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 19d. 12:29

Lazdijuose laikinai sustabdyta kavinės veikla

Patiekalas
„15 minučių“/J.Petronio nuotr. / Patiekalas

Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko sprendimu, laikinai sustabdyta M.Vekterienės individualiai įmonei priklausančios kavinės „Pas Mantą“ (Nepriklausomybės g. 4, Lazdijai) veikla.

Sprendimas buvo priimtas po to, kai Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atliko planinį šios įmonės patikrinimą.

Patikrinimo metu nustatyta, jog neatliekami maisto produktų ir geriamojo vandens laboratoriniai tyrimai (paskutinį kartą savikontrolės tyrimai buvo atlikti 2010 metais), nestebima žaliavų šaldiklių temperatūra, nevedami savikontrolės žurnalai, gamyboje naudojami biocidai (cheminės priemonės kenksmingiems organizmams naikinti), kurių galiojimo laikas pasibaigęs. Ant gamybos patalpų lubų ir sandėlio sienų įsiveisęs pelėsis, darbuotojų persirengimo patalpos netvarkingos, kavinėje trūko elementarios tvarkos, buvo nesilaikoma sanitarinių ir higienos reikalavimų, prikaupta buitinių ir kitokių atliekų.

Atsižvelgus į tai, kad šiai kavinei dėl panašių pažeidimų jau anksčiau buvo pareikštas įspėjimas, nutarta laikinai, kol bus pašalinti nustatyti trūkumai, sustabdyti jos veiklą, kavinės administracijai skirta bauda.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min