TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lazdynų baseinas bus atidarytas po 2 mėnesių

Vilniaus Lazdynų baseinas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus Lazdynų baseinas
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė sulaukusi ekspertų išvadų dėl Lazdynų laisvalaikio centro pastato eksploatacijos nusprendė baseiną uždaryti dviem mėnesiams. Per šį laiką turi būti likviduota avarinė būklė.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Dastikas komentuodamas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) pateiktas išvadas pastebėjo, kad  pastato laikančiųjų konstrukcijų techninė būklė yra tragiška. „Kai įeini ir pamatai tas surūdijusias konstrukcijas, nesinori ten iš viso būti. Būtent dėl to, kad neatsitiktų nelaimė, negalime eksploatuoti pastato, kol jis nebus sutvarkytas“, – sakė V.Dastikas. Anot jo, didelė bėda ir dėl ventiliacijos, neveikiančios kone 15 metų.

Vilniaus vicemeras Gintautas Babravičius sakė, kad pastato konstrukcijoms sutvirtinti prireiks 180  tūkst. Lt. „Skelbsime konkursą. Norėdami paspartinti procesą, rinksimės ne viešąjį konkursą, o neskelbtinas derybas“, – sakė G.Babravičius.

Panaikinusi avarinę baseino būklę, savivaldybė ketina imtis ir rimtesnės baseino plėtros. Jau kitą antradienį turi baigtis savivaldybės konkursas konsultantams. „Išrinkti konsultantai rengs investuotojams, norintiems koncesijos būdu investuoti į baseino priestato statybas ir senojo pastato remontą, skirto naujo konkurso sąlygas“, – sakė vicemeras G.Babravičius. Jo tvirtinimu, visas procesas turėtų trukti apie pusantrų metų.

Kol nedirbs baseinas, jo darbuotojai bus priversti nemokamai atostogauti. Lazdynų laisvalaikio centro direktoriaus Artūro Praniausko tvirtinimu, per mėnesį nedirbantis baseinas patirs apie 30 tūkst. Lt nuostolių.

Vilniaus meras Vilius Navickas įsitikinęs, kad baseinas visiškai „nugyventas“ dėl netinkamos buvusio baseino direktoriaus veiklos. „Peržiūrėjau dokumentus ir nemačiau nė vieno prašymo skirti pinigų baseinui tvarkyti. Visi prašymai – duoti pinigų darbuotojų algoms išmokėti“, – sakė V.Navickas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min