Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ledinėje zylutėje“ – pasakos ne tik vaikams

Šeštadienį Žvejų rūmų publika išvys spektaklį „Bėganti su Vilkais“.
Organizatorių nuotr. / Šeštadienį Žvejų rūmų publika išvys spektaklį „Bėganti su Vilkais“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau įpusėjo trečiasis teatrų festivalis vaikams ir jaunimui „Ledinė zylutė“. Šį savaitgalį Žvejų rūmuose bus rodomi spektakliai, skirti ne tik vaikams.

Šeštadienį festivalio programoje – efektingas judesio plastikos spektaklis „Bėganti su vilkais“. Tai bendras Lietuvos rusų dramos teatro, Telšių Žemaitės teatro jaunimo studijos „Aglija“ bei Muzikos ir teatro akademijos studentų projektas. Scenarijaus autorė ir režisierė Laima Adomaitienė rėmėsi Martos Tikkanen romano „Raudonkepuraitė“ motyvais. Aistros persunktame veiksme visos moterys – „raudonkepuraitės“, o vyrai – „vilkai“. Anot kritikų, šis spektaklis šiandien yra kaip priešnuodis nuo rutininių teatro reiškinių.

Suaugusiems skirtame spektaklyje mylinčios raudonkepuraitės ir užkariautojai vilkai yra labai skirtingi: jie myli, kovoja, nesusikalba, bet negali vienas be kito. Užburiantis veiksmas sujungia ir skirtingas kultūrines tradicijas bei aktorių patirtį.

„Bėganti su vilkais“ pernai nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“. Spektaklio choreografė – Ina Petrakova, taip pat vaidinanti vieną iš raudonkepuraičių, kostiumus sukūrė Nadežda Gultiajeva.

Vaikams – „Nykštukas Nosis“

Sekmadienį jaunųjų žiūrovų tradiciškai lauks festivalio šeimininkai – jaunimo teatras „Be durų“. Jie parodys vieną geriausių savo spektaklių – muzikinę pasaką „Nykštukas Nosis“ pagal V.Haufą (muzika A.Trakumo, choreografija P.Fokino). Populiari pasaka vaikus keri mistika, burtais, čia daug įspūdingų masinių scenų. Spektaklyje vaidina daugiau kaip dvidešimt aktorių.

Spektaklis „Bėganti su vilkais“ – šeštadienį, 17 val., „Nykštukas Nosis“ – sekmadienį, 12 val. 
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min