TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ledo arenoje nori burtis teniso mėgėjai

Pastaruoju metu sportinė veikla arenoje vykdoma vangiai, čia keletą kartų per metus vyksta parodos.
Bendrovės „Expo vakarai“ nuotr. / Pastaruoju metu sportinė veikla arenoje vykdoma vangiai, čia keletą kartų per metus vyksta parodos.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šilutės plente esančioje Ledo arenoje teniso klubų atstovai nori įkurti teniso aikštynus.

Klaipėdos meras tokių pasiūlymų sulaukė iš dviejų skirtingų klubų – „Vakarų klubo“ ir „Seto“. Pastarojo klubo atstovai antradienį viešėjo pas miesto vadovą.

Trūksta aikštynų

Pasak teniso klubo „Setas“ vadovo Kęstučio Sinsko, mieste itin trūksta aikštynų, dėl to jau 5-6 metus Klaipėdoje nevyksta teniso varžybos nei vaikams, nei suaugusiems ar veteranams. „Norime arenoje įrengti teniso kortus, čia galėtų žaisti ir vaikai, ir pensininkai, ir neįgalieji. Kad kortais būtų galima pradėti naudotis, žadame investuoti apie pusę milijono litų. Lėšų reikėtų ir daugiau, apie 2-3 mln. Lt. Mums svarbu, kad šioje vietoje būtų sporto bazė, ar tai bus ledo ritulys, ar futbolas, nesvarbu - kad tik neatsirastų koks prekybos centras. Dėl to ir atėjome pas merą“, – sakė K.Sinskas. Anot jo, šiuo metu keletas aikštynų yra Skulptūrų parke, čia suplanuota statyti viešbutį, garažus, įrengti 4 teniso aikšteles, tačiau kada tai bus, nežinia. „Visi miestai ir miesteliai Europoje ir net kai kurie Lietuvoje turi kortus. O pas mus atvyksta užsieniečiai ir neturime ką jiems pasiūlyti, siunčiame į Gargždus, Palangą“, – sakė K.Sinskas.

Palanga ugdo čempionus

Pas merą kartu atvykęs Palangos teniso klubo prezidentas ir Lietuvos teniso sąjungos valdybos narys Arūnas Grigalauskas teigė, kad jį liūdina, jog vienas didžiausių Lietuvos miestų neugdo vaikų teniso, nėra kam atstovauti Klaipėdai Lietuvos čempionatuose. Yra tik pavienės tėvų, kurie privačiai samdo trenerius, iniciatyvos. „Nėra bazių, visi išsiblaško po sales. Treneriai yra prispausti griežtų ekonominių sąlygų, nuomoja teniso kortus ir nueina komerciniu keliu. Klaipėdos savivaldybė nėra skyrusi nė etato teniso treneriui, sporto mokyklose nėra tokios sporto šakos“, – sakė A.Grigalauskas. Pasak jo, panaši situacija yra ir Palangoje, tačiau čia žiemą veikia viena sporto salė, be to, savivaldybė yra skyrusi lėšų dviejų trenerių etatams. „Kasmet turime Lietuvos čempionų nuo 12, 16 metų amžiaus ir tarp suaugusiųjų. Palanga visada garsėjo tenisininkais Lietuvos čempionais“, – sakė Palangos teniso klubo prezidentas.

Svarstys nutraukti sutartį

Pasak mero, savivaldybę neseniai pasiekė ir kito klubo „Vakarų tenisas” siūlymas įrengti Ledo arenoje teniso aikštynus. Išsamiame aprašyme atstovai teigė ketinantys investuoti 1,5 mln. Lt. Panašių iniciatyvų pasigirdo ir iš ledo ritulininkų.

Anot R.Taraškevičiaus, Ledo arena dar 2006 metais visam dešimtmečiui buvo išnuomota Lietuvos sporto draugijai „Žalgiris“. Ši įsipareigojo čia vykdyti sportinę veiklą. Arenoje buvo įrengta ir aktyviai veikė ledo ritulio aikštelė. Vėliau, netoliese atsidarius prekybos centrui su ledo arena, lankytojų gerokai sumažėjo ir pastaruoju metu veikla miesto Ledo arenoje tapo vangi. Čia keletą kartų per metus vyksta bendrovės „Expo Vakarai“ rengiamos parodos.

Dar neseniai buvo svarstyta, gal verta 1,3 mln. Lt įvertintą areną įtraukti į privatizuojamų objektų sąrašą, tačiau šis sprendimas nebuvo priimtas. „Arena nėra panaudojama pilnu pajėgumu. Šie siūlymai, verčia rimtai svarstyti, susitikti su „žalgiriečiais“ ir paklausti, ar jie rimtai rengiasi vykdyti tolimesnius įsipareigojimus, investuoti į rūmus. Gali būti svarstoma galimybė nutraukti sutartį ir skelbti nuomos konkursą sportinei veiklai vystyti“, – sakė meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min