Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ledo arenos privatizavimas atidėtas

Ledo ritulio mėgėjams sukilus dėl ledo arenos privatizavimo, miesto valdžia laikinai atidėjo sprendimą dėl šio objekto.
G.Kubiliūtės nuotr. / Ledo ritulio mėgėjams sukilus dėl ledo arenos privatizavimo, miesto valdžia laikinai atidėjo sprendimą dėl šio objekto.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Praėjusią savaitę ledo ritulio mėgėjams sukilus dėl ledo arenos privatizavimo, miesto valdžia nutarė atidėti sprendimą parduoti šį pastatą.

Klaipėdos savivaldybės taryba turėjo patvirtinti privatizuojamų objektų sąrašą, tačiau kol kas politikai dar neapsisprendė dėl ledo arenos, kuri taip pat yra įtraukta į šį sąrašą.

Politikai paprašė Turto ir privatizavimo skyriaus bei Privatizavimo komisijos per tris mėnesius patikslinti numatytų privatizuoti objektų sąrašą. Tada paaiškės, ar verta parduoti Šilutės plente 48 esančią ledo areną. Šis pastatas įvertintas 1 mln. 300 tūkst. litų. Tačiau kai kurie politikai abejoja, ar esant sunkmečiui, kas nors norės pirkti pastatą už tokią kainą.

Buvo svarstoma galimybė vietoj ledo arenos į sąrašą įtraukti kitus objektus. Taip pat pasiūlyta neparduoti pastato, kol nebus pastatytas Klaipėdos universalioji sporto ir pramogų arena, kurioje planuojama įrengti ledo dangą.

Šiuo metu ledo arena naudojasi sporto draugija „Žalgiris“. Vicemerės Juditos Simonavičiūtės teigimu, draugija nenaudoja arenos pagal paskirtį jau kelerius metus. Savivaldybei išlaikyti areną per brangu, todėl svarstoma galimybė skelbti konkursą ir ją išnuomoti.

Ledo ritulio mėgėjai, „apsiginklavę“ lazdomis bei plakatais, ketvirtadienio rytą buvo susirinkę prie savivaldybės pastato. Tokiu būdu protestuotojai tikėjosi, kad miesto valdžia išgirs jų balsą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Klaipėda
Parašykite atsiliepimą apie 15min