Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 30d. 10:19

Ledo čiuožykloje Kaune jau apsilankė 15 tūkst. čiuožimo mėgėjų

Šalia prekybos centro „Mega“ atidaryta atvira ledo čiuožykla. Visi norintieji joje gali čiuožinėti nemokamai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Šalia prekybos centro „Mega“ atidaryta atvira ledo čiuožykla. Visi norintieji joje gali čiuožinėti nemokamai.

Kaune profesionaliai įrengta nemokama ledo čiuožykla sulaukė itin didelio kauniečių ir miesto svečių susidomėjimo – per mėnesį joje apsilankė daugiau nei 15 tūkst. čiuožimo mėgėjų.

„Kauniečiai šiemet atrado čiuožinėjimą ledu po atviru dangumi. Net ir permainingas gruodžio mėnesio oras nesutrukdė čiuožimo mėgėjams pramogauti gryname ore - ir spaudžiant stipriam šaltukui, ir lyjant lietui čiuožykloje buvo gausu šios pramogos entuziastų. Vilniuje įrengta panaši čiuožykla kol kas sulaukė mažiau sostinės čiuožėjų dėmesio“, – sakė „Megos“ čiuožyklą prižiūrintis Vilniaus ekstremalių sporto šakų klubo „Arena“ pirmininkas ir treneris Tomas Vadimas Narbutas.

„Megos“ nuotr./Čiuožykla prie „Megos“ sutraukė tūkstančius čiuožimo mėgėjų.

Pasak trenerio, kauniečiai ne tik mėgsta pramogauti gryname ore, bet ir neblogai moka čiuožti ledu. „Čiuožykla daugiausia lankytojų sulaukia savaitgaliais. Tuomet joje apsilanko ne tik jaunimas, bet ir kartu su tėveliais čiuožinėjantys vaikai. Moksleivių atostogų metu kiekvieną dieną ledu čiuožinėdavo daug mokyklinio amžiaus jaunimo, o vakare čiuožykla sulaukdavo daugiau gerai čiuožiančių šios sporto šakos entuziastų. Įgudę čiuožėjai linksmindavosi kiekvieną savaitgalį vakarais čiuožykloje vykusiose diskotekose“, – pasakojo T.V.Narbutas.

Trenerio teigimu, čiuožyklos lankytojai naudojasi ne tik čiuožykloje siūlomu, bet ir savu čiuožimo inventoriumi. „Daugiau nei pusė čiuožyklos lankytojų atsinešdavo savo pačiūžas, o čiuožyklos darbuotojai jas pagaląsdavo. Atsidarius „Megos“ čiuožyklai, miestiečiai pačiūžomis prekiaujančiose parduotuvėse ėmė aktyviau domėtis ir pirkti šį čiuožimo inventorių“, – sakė T.V.Narbutas.

„Atvira ledo čiuožykla tapo itin populiaria mūsų lankytojų pramogų vieta. Smagu, kad čia laisvalaikį leidžia ne tik jaunimas, bet ir vyresni, kartu su šeimomis ar bičiuliais pramogaujantys kauniečiai ir miesto svečiai. Tikimės, kad šiemet įgiję čiuožimo įgūdžių, mūsų lankytojai ir kitais metais norės juos tobulinti atviroje ledo čiuožykloje, kurią ketiname įrengti dar didesnę“, – sakė prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic Red Management“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Šalia PLC „Mega“ įrengtoje 25 metrų ilgio ir 12 metrų pločio ledo čiuožykloje vienu metu gali pramogauti iki 70 lankytojų. Iki sausio 3 dienos veiksianti čiuožykla pirmadieniais-ketvirtadieniais čiuožimo mėgėjų laukia nuo 12 iki 22 val., o penktadieniais-sekmadieniais ledo aikštėje galima pramogauti nuo 10 iki 23 valandos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min