Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Leista naudoti pailgintą pirsą

Klaipėdos jūrų uostas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Klaipėdos jūrų uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę buvo pasirašytas rekonstruotų krantinių statybos užbaigimo aktas.

„Palo statyba prie krantinių Nr. 135-136“ (rekonstruotų krantinių Nr. 135 ir Nr. 136) Minijos g. 180 užbaigimo procedūroms atlikti komisija susirinko kovo 14 d. ir po 10 dienų buvo pasirašytas statybos užbaigimo aktas.

Pirso statyba prasidėjo 2009 metų rugsėjo 24 d. su bendrove „Klaipėdos hidrotechnika“ pasirašius statybos rangos sutartį. Realūs darbai objekte pradėti beveik po dviejų mėnesių. Darbo pasitarimų su rangovu metu ne kartą buvo akcentuojama, kad objekto statybos darbai atsilieka nuo grafiko, tačiau jokio sprendimo, kaip darbus užbaigti laiku, rangovas nepriėmė, kol objekto statyba sustojo.

Uosto direkcija buvo įsitikinusi, kad šis rangovas yra nepajėgus likviduoti atsilikimo taip, kad pirso statyba būtų užbaigta laiku, todėl nuo pernai balandžio 13 dienos sutartis su rangovu buvo nutraukta. Rangovo nebaigtus statybos darbus tęsė bendrovė „Latvijas tilti“, su kuria statybos darbų sutartis buvo pasirašyta pernai liepos 12 d. ir darbai objekte pradėti tą pačią dieną. Objekto statybos darbai, remiantis sutartimi, turėjo būti baigti per 5 mėnesius. Rangovas juos užbaigė laiku.

Bendra šio objekto statybos kaina – 4,45 mln. Lt, įskaitant PVM.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min