Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lėlių teatre apsigyvens Rudnosiukas

Klaipėdos lėlių teatras švęsti Lietuvos tūkstantmečio kviečia drauge su meškiuku Rudnosiuku.
Klaipėdos lėlių teatras švęsti Lietuvos tūkstantmečio kviečia drauge su meškiuku Rudnosiuku.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos lėlių teatras vasaros atostogoms dar nesiruošia ir toliau stebina savo mažuosius žiūrovus įdomiais, nuoširdžiais ir labai linksmais projektais.

Šį savaitgalį švęsti Lietuvos tūkstantmečio į Klaipėdą atvyksta meškiukas Rudnosiukas. Savo džiaugsmais ir rūpesčiais jis mielai dalinsis su vaikais ir jų tėveliais Klaipėdos lėlių teatre.

„Svečiuose pas Rudnosiuką“ – tai teatralizuotas renginys vaikams ir jau suaugusiems vaikams apie draugystę. Nieko pasaulyje nėra geriau kaip turėti daug nuoširdžių draugų, pas kuriuos visada smagu užsukti į svečius ir paragauti blynų su braškių uogiene. O dar smagiau, jei su draugais gali dainuoti smagias daineles, dūkti, žaisti, svajoti apie nuostabiausius dalykus.

Kartu su Rudnosiuku dainuos, svajos ir šėlios Klaipėdos universiteto Režisūros katedros studentai. Teatralizuoto pasakojimo kūrėjas ir sumanytojas – Donatas Savickis.

Klaipėdos lėlininkai savo žiūrovams nori priminti, kad šią vasarą ir maži, ir dideli laukiami pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje įsikūrusiame vieninteliame teatre vaikams - Klaipėdos lėlių teatre.

Liepą teatras nesiruošia atostogauti ir ketina parodyti spektaklių mažiesiems „Trys paršiukai”, „Ožkelė melagėlė”, surengti kūrybines dirbtuves su Klaipėdos lėlių teatro personažais.

Teatralizuoti renginiai visai šeimai „Svečiuose pas Rudnosiuką” - šeštadienį ir sekmadienį, 12 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min