Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 08, 06:35

Lenkija – iš paukščio skrydžio

I.Simonaitytės viešojoje bibliotekoje veikia fotografijų, kuriose užfiksuota Lenkiją iš paukščio skrydžio, paroda.
Nuotraukose užfiksuotas įspūdingas Lenkijos kraštovaizdis.
Nuotraukose užfiksuotas įspūdingas Lenkijos kraštovaizdis. / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Fotografija Lenkija

Šia paroda visuomenę norima supažindinti su Lenkijos kraštovaizdžio grožiu ir įvairove, susiformavusia geologinių procesų ir žmogaus veiklos metu, taip pat parodyti gamtinius išteklius ir gamtinės erdvės tvarkymo būdus.

Valstybinis geologijos institutas, minėdamas savo veiklos 85-metį, pasiūlė dr. Marekui Ostrowskiui eksponuoti iki šiol neskelbtas nuotraukas, darytas iš lėktuvo, kurios turi ypatingą mokslinę ir estetinę vertę. Šio bendradarbiavimo dėka buvo sukomplektuota didžiulė paroda „GEA – reiškia Žemė“, pirmą kartą parodyta 2004 metais Varšuvoje, greta Valstybinio geologijos instituto būstinės.

Fotografijose užfiksuoti iš paukščio skrydžio matomi geologiniai dariniai bei šiuolaikinės kraštovaizdžio formos, sukurtos gamtos ir žmogaus. Parodoje atsiskleidžia būdingi ir tuo pat metu gražiausi šiuolaikinės Lenkijos kraštovaizdžiai – nuo uolingų Baltijos jūros skardžių iki Tatrų ir Karkonošų viršukalnių.

Nuotraukų autorius dr. Marekas Ostrowskis yra pripažintas mokslinės fotografijos specialistas, disciplinos „Vaizdo informacija“ kūrėjas, daugelio mokslinių albumų autorius. Parodoje rodomos nuotraukos taip pat yra publikuojamos fotografijų albume „Lenkija iš erelio skrydžio“.

Fotografijomis iš paukščio skrydžio I.Simonaitytės bibliotekoje bus galima pasigėrėti iki vasario 5 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min