Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkija į tarptautinį renginį Vilniuje siunčia užsienio reikalų ministrą, Islandija – premjerę (atnaujinta 14.28 val.)

Lenkijos uždienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis
„Scanpix“ nuotr. / Lenkijos užsienio reikalų ministras R.Sikorskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Toliau pildomas sąrašas, kokie užsienio valstybių atstovai atvyks į kitą savaitę Vilniuje vyksiantį Baltijos jūros valstybių Vyriausybių vadovų susitikimą. Lenkija į renginį deleguoja užsienio reikalų ministrą Radoslawą Sikorskį, Islandija – ministrę pirmininkę Johanną Sigurðardóttir.

Jau anksčiau skelbta, kad į renginį atvyks Europos Komisijos pirmininkas Jose Manuelis Barroso, Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Baltijos šalių, Suomijos ir Norvegijos premjerai, Danijos ir Švedijos vicepremjerės.

Trečiadienį Lietuvos užsienio reikalų ministerija paskelbė, kad renginiuose Vilniuje dalyvaus ne Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas, bet vicepremjeras Viktoras Zubkovas. „15min“ žiniomis, iš Lenkijos atvyks šalies užsienio reikalų ministras R.Sikorskis, iš Islandijos –  J.Sigurðardóttir.

Kitą antradienį ir trečiadienį Vilniuje rengiamas Baltijos jūros valstybių vyriausybių (BJVT) vadovų susitikimas vaikinuos metus trukusį Lietuvos pirmininkavimą Baltijos jūros valstybių tarybai. Baltijos plėtros forumo sesijoje „ES strategija ir Šiaurės matmuo: plėtojant verslo darbotvarkę regionui“.

Jame dalyvaus 12 organizacijos narių – Danijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos ir Europos Komisijos – delegacijos. Garbės svečio teisėmis į susitikimą kviečiami Baltijos jūros parlamentinės konferencijos atstovai.

Kartu su viršūnių susitikimus Vilniuje vyks  Baltijos plėtros forumo sesija „ES strategija ir Šiaurės matmuo: plėtojant verslo darbotvarkę regionui“.

Metų trukmės pirmininkavimą BJVT Lietuva perėmė pernai liepą. Šių metų liepą šias pareigas perims Norvegija.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min