Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkijoje plaukios Klaipėdos vardu pavadintas laivas

Iš kairės į dešinę: Holger Belgardt, Hanse Sail Rostock vykdomasis direktorius, Harald Kuhle, Kuhle Tours GmbH vykdomasis direktorius, Monique Shulze, Riugeno turizmo tarybos atstovė, Šarūnas Rutkauskas prie ką tik pakrikštyto laivo.
Savivaldybės nuotr. / Iš kairės į dešinę: Holger Belgardt, Hanse Sail Rostock vykdomasis direktorius, Harald Kuhle, Kuhle Tours GmbH vykdomasis direktorius, Monique Shulze, Riugeno turizmo tarybos atstovė, Šarūnas Rutkauskas prie ką tik pakrikštyto laivo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Vokietijos mieste Diuseldorfe parodos „Boot Dusseldorf“ metu įvyko svarbus Klaipėdos miestui renginys – „Klaipėdos“ vardu pakrikštytas laivas, skirtas plaukioti ežeruose ir upėse.

Laivo krikštatėviu tapo Klaipėdos miesto savivaldybės Projektų planavimo ir rengimo poskyrio vedėjas Šarūnas Rutkauskas, krikštamote – Vokietijos Riugeno salos turizmo tarybos atstovė Monique Shulze.

Šis laivas yra jau 130-asis laivas vokiečių kompanijos „Kuhle Tours“ flotilėje. Tokie laivai plaukioja Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lenkijoje. „Klaipėda“ savo keliones rengs Mazūrijos ežerų krašte Lenkijoje. Š.Rutkauskas džiaugėsi, kad Klaipėdos vardas populiarinamas ir suteikiant jį laivui.

Klaipėdos miestas parodoje „Boot Dusseldorf“ pristatomas bendrame asociacijos „Baltic Sail“ stende. „Baltic Sail“ yra tradicinių burlaivių festivalių grandinė, vykstanti kiekvieną vasarą įvairiuose miestuose Vokietijoje, Švedijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje.

Parodos metu užmegzta naudingų kontaktų su tradicinių burlaivių savininkais ir operatoriais, burlaiviai pakviesti dalyvauti šiųmetėje Jūros šventėje.

Komentarai
Temos Laivas, Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min