Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 3d. 12:45

Lentvaryje sustojęs traukinys suveikė kaip žadintuvas: „Pažadino miestą, jame užgeso šviesa“

Keleivinio traukinio akimirka
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija: keleivinis traukinys

Iš sostinės į uostamiestį ankstų pirmadienio rytą judėjęs traukinys dėl techninių nesklandumų buvo sustabdytas Lentvario gyvenvietėje. Problema, kurią teko išspręsti – nevaldomas garsinio signalo veikimas. Apie geležininkelininkų problemą, tiesiogine to žodžio prasme, išgirdo daugelis tuo metu dar miegojusių lentvariečių.

„Lentvaryje apie 6.15 val. sugedo traukinys su keleiviais. Stovėjo mažiausiai 20 minučių su įjungtu signalu. Pažadino visą miestą! Vėliau jame dar užgeso šviesa...“, – tokiais pastarojo ryto įspūdžiais anonimiškai pasidalijo vienas 15min skaitytojas, pasidalijęs filmuota medžiaga.

Kokia Lentvaryje buvo susiklosčiusi nestandartinė situacija, 15min informavo bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) Komunikacijos departamentas.

„Traukiniui, vykstančiam Vilnius–Klaipėda maršrutu, dėl garsinio signalo sutrikimo, teko laikinai sustoti Lentvaryje. Atsižvelgiant į įmones vidines tvarkas ir į saugumą, traukinys tęsė kelionę tik tuomet, kai šis sutrikimas buvo išspręstas. Šiuo traukiniu vyko apie 20 keleivių, jie buvo informuoti dėl neplanuoto užlaikymo“, – papasakojo LG atstovė Justina Molytė.

Arno Strumilos / 15min nuotr./Keleivinio traukinio valdymo įrenginiai
Arno Strumilos / 15min nuotr./Keleivinio traukinio valdymo įrenginiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

41:02
46:39
00:23

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min