Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lėšos keliams – lyg apgraužtas kaulas

Takeliams palei Danę sutvarkyti prireiks poros milijonų litų.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Takeliams palei Danę sutvarkyti prireiks poros milijonų litų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kelių priežiūrai Klaipėdos savivaldybė šiemet sulaukė maždaug trečdalio praėjusiais metais šioms reikmėms skirtų lėšų.

Uostamiesčio meras ironizavo, kad uostamiesčiui kliuvo tarsi nuvalgytas kaulas. „Praėjusiais metais gavome apie 15 mln. Lt. Padarėme nemažai darbų, lėšos buvo pritrauktos ir iš vieno naujo prekybos centro statytojų. 2,2 mln. Lt, skirtų infrastruktūrai, gavome ir iš uosto. Padirbėjome tikrai neblogai. Pradinė suma, kuria šiandien disponuojame yra 2,5 mln. Lt. Ir nėra aiškumo, kaip bus toliau – mums numetė visiškai nuvalgytą kaulą“, – sarkastiškai kalbėjo Rimantas Taraškevičius.

Nėra aiškumo, kaip bus toliau – mums numetė visiškai nuvalgytą kaulą.

Pasak mero, lėšų miestui reikia kur kas daugiau. Poros milijonų litų prireiks vien tam, kad būtų sutvarkyti takai palei Danės upę. Vykdant krantinių tvarkymo darbus seni ir iškraipyti keliai buvo dar labiau subjauroti. 5 mln. Lt prireiks ir Mokyklos gatvės tilto remontui. „Kur dar žvyrkelius, šviesoforus prižiūrėti, duobes tvarkyti, miesto ženklinimą atlikti“, – vardijo meras. Jis teigė Lietuvos automobilių kelių direkcijoje buvęs informuotas, kad uostamiestis gali tikėtis gauti dar maždaug tokios pat sumos – apie 2 mln. Lt.

Savivaldybė tikisi, kad jai bus leista pretenduoti ir į Klaipėdos valstybinės jūrų uosto direkcijos sąmatoje numatytus 4 mln. Lt, tačiau jie gali būti naudojami kelių infrastruktūros gerinimui uosto prieigose. „Įstatyme yra nurodyta, kur galima naudoti lėšas. Paskutiniame punkte nurodyta, kad kitoms reikmėms jas naudoti galima pritarus Susisiekimo ministerijai. Turime vieną projektą – Minijos gatvės rekonstrukcija nuo Baltijos prospekto iki Jūrininkų gatvės, ten intensyvus krovinių eismas. Šio projekto vertė viršija 30 mln., tad pradėti su šiais 4 mln. litų neverta. Kreipiausi į susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį ir prašiau išnagrinėti galimybę tas lėšas skirti krantinių rekonstrukcijos darbams“, – sakė R.Taraškevičius. Ministras žadėjo atsakingai išnagrinėti, ar toks lėšų panaudojamas būtų teisiškas.
 

Komentarai
Temos Kaulas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min