Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liberalcentristams vadovaus Algis Čaplikas (atnaujinta 15 val.32 min.)

Algis Čaplikas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Algis Čaplikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Vilniuje vykstančiame Liberalų ir centro sąjunos (LiCS) suvažiavime buvo iškelti trys kandidatai į partijos vadovo postą, tačiau du iš jų nesutiko dalyvauti rinkimuose. Suvažiavimo delegatams vadovą rinko iš vieno kandidato – Seimo nario Algio Čapliko. Už jį balsavo 549, prieš - 17 delegatų. Paskelbus balsavimo rezultatus, per salę nuvilnijo plojimai.

„Esame skirtingi, bet tai yra gerai. Turime vieną tikslą pergalei pasiekti. Mes esame penktoji partija Lietuvoje, viena populiariausių ir įtakingiausių partijų. Neturime būti konservatorių ar socialdemokratų šėšėlyje, turime turėti ambiciją patys formuoti valdančiąją koaliciją“, – delegatams kalbėjo A.Čaplikas.

Ligšiolinis šios valdančiosios partijos vėliavnešys Gintautas Babravičius nusprendė nebesiekti dar vienos kadencijos.

LiCS Joniškio skyrius iškėlė vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio kandidatūrą, taičiau jis nesutiko dalyvauti rinkimuose. „Džiaugiuosi, kad esu pasiūlytas, tai mano, kaip ministro, darbo įvertinimas. Mano postas pakankamai sunkus, vadovauti ir partijai, ir ministerijai, neįmanoma, todėl aš nekandidatuosiu partijos vadovo rinkimuose“, – sakė R.Palaitis.

Kandidatuoti atsisakė partijos narys Vitas Mačiulis. LiCS Senamiesčio skyrius suvažiavimui pareiškė neprieštaraujantis, kad posto siektų ir buvęs Vilniaus tarybos narys Vitas Karčiauskas, tačiau jis paskelbė, kad savo kandidatūros nekels. „Diletantai neturi vadovauti partijai. Nekandidatuosiu“, – delegatams sakė jis.

Suviažiavime dalyvauja 625 delegatai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min