15min be reklamos
2022 12 02, 09:21

Liberalų kandidatas į Neringos merus Matas Lasauskas pristato komandą

Su prasidėjusia kalendorine žiema Neringos liberalai skelbia oficialų rinkiminės kampanijos startą. Gruodžio 1 d. įvykusiame posėdyje patvirtintas Neringos liberalų rinkiminis sąrašas.
Matas Lasauskas
Matas Lasauskas / „Neringa 2030“ nuotr.

Liberalų sąjūdis Neringoje kelia maksimalų leistiną kandidatų skaičių.

Jame yra 34 Neringos krašte gerai žinomi, aktyvūs ir kompetetingi žmonės.

Į Neringos savivaldybės tarybą kandidatuoja dabartiniai miesto tarybos nariai Agnė Jenčauskienė (sąrašo pirmasis numeris), Dovydas Mikelis, Sandra Berletaitė, taip pat, daugeliui neringiškių pažįstamas Šarūnas Nedzinskas.

Kandidatas į merus Matas Lasauskas rinkimų sąraše simboliškai užima paskutinę vietą, tam, kad visas jėgas koncentruotų Neringos mero rinkimuose.

Artimiausiu metu Liberalų sąjūdis pristatys savo darbus Neringai, rinkimų kampanijos įvaizdį ir svarbiausius kampanijos renginius.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min