TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Liberalų sąjūdis į Kauno mero rinkimus siunčia Rimantą Mikaitį

Rimantas Mikaitis su žmona Giedre ir dukra Rasa
Teodoro Biliūno nuotr. / Rimantas Mikaitis su žmona Giedre ir dukra Rasa
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kauno kolegijoje į visuotinį susirinkimą suvažiavę Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus nariai patvirtino Rimanto Mikaičio kandidatūrą.

R.Mikaičio kandidatūrą visuotiniam skyriaus susirinkimui rugsėjo 30 d. nusprendė teikti skyriaus taryba. 

„Matome, kaip atrodo miestas po septynerių metų Andriaus Kupčinsko valdymo – tai supranta vis daugiau kauniečių. Chaotiški, fragmentiški sprendimai, kuriuos priiminėja dabartinė valdžia, miestą tik dar labiau užkonservuoja“, – sakė susirinkime R.Mikaitis.

„Chaotiški, fragmentiški sprendimai, kuriuos priiminėja dabartinė valdžia, miestą tik dar labiau užkonservuoja“, – sakė susirinkime R.Mikaitis.

Lietuvos liberalų sąjūdžio (LRLS) Kauno skyriaus susirinkime lankėsi ir partijos pirmininkas Eligijus Masiulis. Jo teigimu, Kaunui kaip niekada reikia liberalų, nes miestą valdančios politinės jėgos jau per ilgai užsisėdėjo miesto savivaldybėje – mieste nevyksta jokios permainos į gerąją pusę.

Pasak E.Masiulio, R.Mikaitis – žmogus, sugebantis vesti ne tik skyrių, bet ir uždegti kitus žmones. Jis sakė tikintis, kad laikas keisti miestą ir jame įsišaknijusias negeras tendencijas.

„Mūsų laukia nelengva kova ateinančiuose rinkimuose, tačiau tikimės per 200 mandatų visose Lietuvos savivaldybėse. Skaičiuojame, kad iš mūsų partijos iškeltų 60 kandidatų į merus, į antrąjį mero rinkimų turą pateks 18 kandidatų. Manau, liberalai tikrai daug ką nustebins ir bus viena iš trijų partijų, gavusių daugiausiai mandatų savivaldos rinkimuose“, – kalbėjo E.Masiulis.


Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai Kaune tiesioginiuose mero rinkimuose ir vėl siūlys A.Kupčinską, kuris valdo miestą jau 7 metus.R.Mikaitis yra buvęs Kauno meru 2011 m. Tačiau šiame poste išbuvo vos pusmetį – konservatoriams pavyko išklibinti bei suardyti valdančiąją koaliciją ir meru tapo A.Kupčinskas.

Taip pat jau aišku, kad socialdemokratai Kaune palaikys Orintos Leiputės kandidatūrą, Artūro Zuoko Lietuvos laisvės sąjunga – Eriko Tamašausko, „Tvarka ir teisingumas“ – Aušros Ručienės.  

Pirmieji tiesioginiai merų rinkimai vyks kovo 1 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min