Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liberalų sąjūdžio miestų ir rajonų lyderiai: su LiCS nesijungsime

Eligijus Masiulis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Eligijus Masiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Bačkonyse susirinkę Liberalų sąjūdžio miestų ir rajonų lyderiai aptarė partijos dalyvavimą po metų vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Susirinkime buvo vieningai nuspręsta, kad jungtis ar eiti į koalicinius sąrašus su Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) ir Tautos prisikėlimo partija (TPP) neverta.

Partijos pirminkas Eligijus Masiulis džiaugiasi principinga partiečių pozicija: „Reikia gerbti partijos aktyviausių narių pasiryžimą dirbti savarankiškai ir atstovauti liberaliems Lietuvos rinkėjams. Linkime sėkmės savo kolegoms ir tikimės kartu su jais įgyvendinti liberalias reformas ateityje.“

Pasak jo, Liberalų sąjūdis jaučiasi pakankamai stiprus, kad savo vertybes galėtų ginti nesijungdamas į didesnį darinį. Be to, nemanoma, kad stambesnė liberalų koalicija pelnytų didesnį rinkėjų palaikymą artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Nemanome, kad sulauktume didesnio rinkėjų pasitikėjimo, jei susijungtume į stambesnį darinį“, – 15min.lt sakė E.Masiulis.

Kita vertus, jis pripažįsta, kad Liberalų sąjūdis ir LiCS politinės vertybės artimiausios, lyginant su kitomis partijomis. Todėl neatmetama galimybė su LiCS derinti kandidatus, keliamus vienmandatėse apygardose.

Tuo tarpu LiCS pirmininkas Algis Čaplikas šią savaitę Liberalų sąjūdžio sprendimą nesivienyti vadino arogantišku. Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis tokius pasakymus vertina kaip „nereikalingą emociją“.

„Nenoriu vertinti tokių epitetų, nes po rinkimų galime su LiCS artimai bendradarbiauti, o ir prieš rinkimus galime derinti kandidatus vienmandatėse apygardose“, – sakė jis.

Taip pat liberalų skyrių pirmininkai šeštadienį kalbėjo apie partijos rinkimų programos įgyvendinimą. Liberalų sąjūdžio frakcijai siūloma kuo greičiau siekti mokesčių mažinimo, SODROS reformos, valstybės valdymo išlaidų mažinimo.

Buvo derinamas ir preliminarus partijos keliamų kandidatų artėjančiuose Seimo rinkimuose sąrašas. Galutinį sąrašą liberalai dar formuos kitą mėnesį vyksiančiame partijos suvažiavime. Tada vyks ir partijos pirmininko rinkimai.

Spalio 15-16 dienomis vyksiančiame partijos suvažiavime Liberalai ne tik rinks partijos pirmininką, bet ir pateiks pasiūlymus mokesčių, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos ir žemės ūkio klausimais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min