Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 6d. 12:41

Liberalų sąjūdžio pirmininku Klaipėdoje tapo Eugenijaus Gentvilo sūnus Simonas

Simonas Gentvilas
Liberalų Sąjūdžio nuotr. / Simonas Gentvilas

Savaitgalį vykusiame Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus visuotiniame susirinkime, nauju skyriaus pirmininku išrinktas Simonas Gentvilas. 28 metų Klaipėdos mero patarėjo pareigas einantis politikas pakeitė šešerius metus skyriaus pirmininku buvusį Artūrą Šulcą. Pirmąja skyriaus pirmininko pavaduotoja perrinkta miesto tarybos narė Audronė Balnionienė.

„Klaipėdos liberalai siekia būti ideologiškai nuosekliausia, profesionaliausia ir pažangiausia partija mieste. Būti visuomenės lyderiais  visuomet įpareigoja atrasti save iš naujo, inovuotis ir kelti sau  aukščiausius reikalavimus. Klaipėdos liberalai įrodė tai sugebantys daryti  praeityje. Todėl tikiu ir ateityje mes savo darbais ir idėjomis sugebėsime
įtikinti miestietį, jog liberalai yra verti būti kertine politine  organizacija mieste“, – sakė S.Gentvilas.

Liberalų sąjūdis, įsikūręs 2006 metais, šiandien Klaipėdoje vienija daugiau nei 200 narių. Klaipėdos liberalai yra stipriausia ir daugiausiai balsų  daugiamandatės apygardos balsavime Klaipėdos mieste. Liberalų sąjūdį miesto taryboje atstovauja 7 iš 31 miesto tarybos nario, tarpe miesto meru yra išrinktas Vytautas Grubliauskas ir mero pavaduotojo pareigas eina Artūras  Šulcas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min