Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liberalų sąjūdžiui pabodo „murkdytis“: koalicijos partneriams nesusitarus, jis paliks koaliciją

Eligijus Masiulis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Eligijus Masiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Liberalų sąjūdžio pirmininkas, susisiekimo ministras Eligijus Masiulis sako, kad jo vadovaujama partija pati ketina nutraukti koalicijos sutartį, jei konservatoriai ir liberalcentristai artimiausiu metu nesusitars, kaip toliau dirbti.

„Mes labai griežtai reikalaujame iš koalicijos partnerių artimiausiomis dienomis apsispręsti, ar jie dar pajėgūs dirbti kartu, ar ne. Jei ne, mes nebematome tada galimybės toliau murkdytis šioje situacijoje. Jeigu nebus apsispręsta, tai reiškia, kad mes irgi tada turėsime eiti į koalicijos sutarties nutraukimą“, – žurnalistams ketvirtadienį ryte sakė E.Masiulis.

Pasak jo, dabartinė situacija kliudo normaliai funkcionuoti valstybei ir jos institucijoms. E.Masiulis nemato priežasčių, kodėl turėtų būti dar delsiama su sprendimu dėl koalicijos ateities.

„Visi pageidavimų, visi reikalavimai ir iš vienos pusės, ir iš kitos jau išsakyti, todėl šiandien tiesiog turi būti konstatuota, ar koalicijos partneriai dar yra pasiruošę daryti kompromisus, ar ne. Jei kompromisų neišgirsime, tai tikrai nebematome prasmės daugiau vynioti vatą“, – teigė Liberalų sąjūdžio pirmininkas.

Pasak jo, žinant, kad liberalcentristai nesutinka su konservatorių keliamomis sąlygomis dėl vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio atsistatydinimo, sprendimus, ar yra pasirengę kompromisui, užuot toliau kėlę reikalavimus, turi priimti konservatoriai.

E.Masiulio teigimu, premjero teiginiai esą liberalcentristai sutinka su R.Palaičio atsistatydinimu, nėra pagrįsti oficialiais susitarimais.

„Tai buvo koalicijos atstovų pokalbis, kuriame buvo aptarinėjami patys įvairiausi scenarijai ir, kadangi jokių oficialių susitarimų nėra pasiekta, kalbėti apie detales aš atsisakau“, – žurnalistams teigė Liberalų sąjūdžio pirmininkas.

E.Masiulis kol kas plačiau nekomentuoja, ar Liberalų sąjūdis liktų koalicijoje, jei būtų formuojama mažumos Vyriausybė.

„Daug kas priklauso nuo to, kaip bus, jei tai būtų daroma, kokia reakcija bus iš opozicinių frakcijų“, – sakė jis pažymėdamas, kad dalyvavimą mažumos Vyriausybėje dar svarstytų ir jo vadovaujama partija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min