Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Licencijos – tiesiai į Vilniaus verslininkų biurus

Pilies gatvėje esančios lauko kavinės vakar buvo tuščios. Net ir šviečiant rudeninei saulei tik prie vieno kito staliuko sėdėjo po kelis žmones.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus valdininkai įvairius leidimus verslininkams neša tiesiai į biurus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kandidatuodamas į Vilniaus mero postą Artūras Zuokas garsiai žadėjo, kad savivaldybės darbuotojai investuotojų ir galimų darbo vietų steigėjų lauks ne savo kabinetuose, bet važiuos pas juos ir į biurus veš leidimus veiklai. Daugeliui toks pažadas sukėlė šypseną, tačiau pasirodė, kad meras nejuokavo.

Savivaldybės darbuotojai iš tiesų lankosi verslininkų biuruose ir asmeniškai dalina išduotus leidimus. Verslo ir paslaugų skyriaus vedėjas Marius Skarupskas pripažino, kad jau kelias dienas valdininkai šalia kitų savo darbų turi dar papildomų pareigų.

„Kai leidimai ar licencijos yra išrašomi, jų susikaupia tam tikras kiekis, imame ir vežame. Tai daugiausiai licencijos prekiauti alkoholiu, tabaku, reklamos leidimai, leidimai įrengti atrakcionus, nuotykių parkus. Kaip verslininkai reaguoja sulaukę mūsų vizito? Nustemba ir klausia, kaip čia taip yra. Nuostaba visada yra. Čia taip pat, kaip moterims gauti gėlių“, – šyptelėjo M.Skarupskas.

Kol kas naujų darbuotojų šiam darbui savivaldybė nesamdo – esą pakanka tų, kurie dirba dabar. Jie, M.Skarupsko teigimu, leidimus išvežioja keliaudami į darbą, grįždami iš jo ar net eidami pietauti.

Tiesa, kiek ilgai tokį išskirtinį dėmesį savivaldybės valdininkai ketina rodyti verslininkams, nėra žinoma. „Kol yra toks dabartinės valdžios pageidavimas, taip ir darysime“, – tegalėjo pasakyti M.Skarupskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min