Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 23, 13:45

LiCS pradėjo žygį su knyga, kurią savo idėjomis ir lūkesčiais pildys Lietuvos žmonės

Pirmadienį V.Kudirkos aikštėje Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) nariai ir būrelis vilniečių pradėjo pildyti „Trečiojo kelio knygą“. Kol kas ji dar tuščia, tačiau, kaip teigia partijos atstovai, iki spalio mėnesio prisipildys tūkstančiais puslapių Lietuvos gyventojų pasiūlymų ir nusiskundimų.
Liberalų ir centro sąjungos nariai ir būrelis vilniečių pradėjo pildyti „Trečiojo kelio knygą“
Liberalų ir centro sąjungos nariai ir būrelis vilniečių pradėjo pildyti „Trečiojo kelio knygą“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

LiCS lyderis Algis Čaplikas teigia, kad politikai yra atitrūkę nuo visuomenės – tokiu būdu siekiama šį atotrūkį sumažinti. Visas knygoje surašytas idėjas ir problemas ketinama apibendrinti ir, suderinus su rinkimine programa, pateikti 10-ies konkrečių darbų sąrašą. Jį įgyvendinti LiCS siektų padaryti per pirmuosius metus po rinkimų Seime, jei į jį patektų. Kol kas, visuomenės apklausų duomenimis, LiCS gresia neperžengti 5 proc. barjero.

Norintiems įsitikinti, kad į knygą parašyti žodžiai neliks tik knygoje A.Čaplikas siūlo palikti savo kontaktinius duomenis ir žada, kad su visais, turinčiais nusiskundimų, bus susisiekta. Tačiau pirmininkas labiau laukia ne skundų, bet idėjų: „Reikia baigti verkti, norime pasiūlymų. Aišku, jų bus visokių.“

Į žygį po Lietuvą išvažiuoja geltonas LiCS autobusiukas, vėliau savo transportu galbūt prisijungs ir pavieniai partijos kandidatai. Savo įrašą į knygą taip pat galima pateikti ir internetu.

Per pirmąjį pusvalandį nuo žygio pradžios knygoje jau užpildyta virš 50 puslapių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min