Kaip pranešė ministerija, Lietuva Europos mokyklų sistemai pirmininkaus nuo šių metų rugpjūčio. Tai bus pirmasis kartas, kai Europos mokykloms vadovaus Lietuva.
„Artėjantį Lietuvos pirmininkavimą Europos mokykloms priimame kaip svarbų įsipareigojimą prisidėti prie šios unikalios švietimo sistemos stiprinimo ir plėtros“, – pranešime cituojama švietimo ministrė Raminta Popovienė.
