Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuva siųs daugiau karių į Afganistaną

Rasa Juknevičienė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Rasa Juknevičienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, ruošdamasi susitikti su Afganistane tarnaujančiais Lietuvos kariais, Lietuvos narystės NATO 5-ųjų metinių minėjimo išvakarėse sakė, kad narystė NATO mums visiems padėjo suprasti, kad dabar esame atsakingi ne tik už Lietuvos gynybą, bet ir už viso Aljanso stiprumą, bendras užduotis, praneša Krašto apsaugos ministerija.

„Dalydamasi su NATO sąjungininkėmis bendra atsakomybe už transatlantinį ir tarptautinį saugumą, Lietuva labai atsakingai vertina savo įsipareigojimus dalyvauti NATO misijose“, – kalbėjo R.Juknevičienė.

„Siekdami sustiprinti savo indėlį į prioritetinę NATO operaciją Afganistane, mes mažiau karių siųsime į Kosovą, kad galėtume padidinti karių skaičių Afganistane“, – pabrėžė ministrė.

Lietuva papildomai siųs manevrinį būrį į Lietuvos vadovaujamą Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupę ir padidins Specialiųjų operacijų padalinį, dalyvaujantį NATO tarptautinių saugumo paramos pajėgų (angl. International Security Assistance Force, ISAF) operacijoje Afganistano pietuose. Papildomas karinis kontingentas svarbus bendram saugumui Afganistane užtikrinti, ypač rugpjūčio mėnesį vyksiančių prezidento rinkimų metu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min