Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 3d. 09:28

Lietuviškoje gimnazijoje Vokietijoje dirbs ambasados konsulinis pareigūnas

Knyga
Photos.com nuotr. / Knyga

Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje spalio 7–9 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Hiutenfeldą, per kurią vakarinėje Vokietijos dalyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Hiutenfelde esančioje lietuviškoje Vasario 16-osios gimnazijoje dirbs ambasados konsulinis pareigūnas, kuris priims Lietuvos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir Lietuvos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, rašoma Užsienio reikalų ministerijos pranešime spaudai.

Lietuvos konsulinės misijos Hiutenfelde darbo laikas skelbiamas Lietuvos ambasados Vokietijoje interneto tinklalapyje. Dėl išankstinės registracijos priėmimui prašome kreiptis į Lietuvos ambasadą Vokietijoje elektroniniu paštu konsulat@botschaft-litauen.de, telefonais +49 30 890 68121, +49 30 890 681 20, faksu +49 30 890 095 93.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min