Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Lietuvoje jėgas išmėgins stipriausi Baltijos šalių ugniagesiai, o J.Didžiulis savąją rungtį jau laimėjo

Jurgis Didžiulis ugniagesių varžybose Telšiuose
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Jurgis Didžiulis ugniagesių varžybose Telšiuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšiuose nuo šio trečiadienio tris dienas vyks 2014 metų Baltijos šalių ugniagesybos sporto čempionatas. Čempionatas prasidėjo Stipriausio ugniagesio gelbėtojo vardo varžybomis, kurios startavo rugpjūčio 6 d. apie 16 val., Turgaus aikštėje, Telšiuose. Varžybose dalyvauja 20 geriausius rezultatus ankstesnėse varžybose pasiekusių dalyvių. Kartu su jais savo jėgas išbandė grupių „Biplan“ ir „InCulto“ lyderiai Maksas Melmanas ir Jurgis Didžiulis. Jurgis Maksą įveikė.

Rugpjūčio 6–8 d. Telšiuose vyksta 2014 metų Baltijos šalių ugniagesybos sporto čempionatas. Jame dalyvauja Estijos, Latvijos ir Lietuvos ugniagesybos sporto rinktinės. Svečių teisėmis taip pat pakviestos komandos iš Baltarusijos ir Lenkijos. Šio čempionato pagrindiniai tikslai – tęsti ir stiprinti Baltijos šalių ugniagesių profesinio sporto tradicijas, nustatyti pajėgiausius sportininkus, skatinti jų meistriškumą ir populiarinti ugniagesybos sportą.

Čempionate rungsis suaugusiųjų ir jaunimo komandos. Suaugusieji kovos kopimo kablinėmis kopėčiomis į 4-ąjį mokomojo bokšto aukštą, 100 m kliūčių ruožo, estafetės 4x100 m bėgimo ir kovinio išsidėstymo rungtyse.

Jaunimo komandos – kopimo kablinėmis kopėčiomis į 2-ąjį ir 3-iąjį mokomojo bokšto aukštus, 100 m kliūčių ruožo, estafetės 4x100 m bėgimo ir kovinio išsidėstymo rungtyse. Jaunimo komandą sudarys 11 narių, iš jų 3 dalyviai, gimę 1996–1997 m. (jauniai), 3 dalyviai, gimę 1998–1999 m. (jaunučiai), ir 3 dalyviai, gimę 2000–2001 m. (vaikai).

Čempionato dalyvių pasirodymai prasidės rugpjūčio 6 d., 18 val., Žemaitės g. 22A, Telšiuose.

Nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

Trečiadienį kartu su ugniagesiais jėgas išbandė grupių „Biplan“ ir „InCulto“ lyderiai Maksas Melmanas ir Jurgis Didžiulis.

Muzikantams teko bėgti vingiais, vilkti vandens žarną, numušti taikinį ir maždaug 20 metrų tempti apie 60 kg sveriantį manekeną. Tiek Jurgis, tiek Maksas įveikė visas užduotis, bet „Biplan“ lyderiui pristigo jėgų „gelbėti“ manekeną, todėl rungties nugalėtoju paskelbtas J.Didžiulis.

Visas tris dienas žiūrovai gali ne tik stebėti stulbinančius sporto meistrų pasirodymus, bet ir sužinoti, kaip elgtis kilus gaisrui ir išvengti kitų nelaimių. Taip pat visi svečiai kviečiami paklausyti nuotaikingo šventinio koncerto ir pasigrožėti fejerverkais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min