Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje rusiškus televizijos kanalus gali pakeisti lenkiškieji

Televizijos magija prikausto ir gyvūnus
Shutterstock nuotr. / Lenkijos televizijos norėtų ateiti į lietuvių namus
Šaltinis: 15min
0
A A

Propagandą skleidžiančius ir informaciją apie Lietuvą iškreipiančius rusiškus televizijos kanalus Lietuvoje galėtų pakeisti Lenkijos televizijos. Kaip teigiama Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje išplatintame pranešime, Lenkijos televizija TVP užmegztų bendradarbiavimą su Lietuvos retransliuotojais.

„Pastaruoju metu Lietuvos viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau teiginių dėl rusų televizijos programų dominavimo Lietuvoje transliuojamų kanalų programose ir iš to išplaukiančios būtinybės retransliuoti Lenkijos televizijos programas. Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje su pasitenkinimu informuoja, kad Lenkijos televizija TVP S.A., turinti 13 kanalų, tarp jų ir transliuojančių vien informacinio, kultūrinio, istorinio ir t.t. pobūdžio programas, yra pasiruošusi užmegzti bendradarbiavimą komerciniais pagrindais su šiuo klausimu besidominnčiu Lietuvos retransliuotoju“, – teigiama trumpame ambasados pranešime.

Ambasada tvirtina esanti pasiruošusi tarpininkauti, tad visi besidomintys turėtų kreiptis į ją.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija šių metų kovo 19-ąją ir balandžio 2-ąją nusprendė stabdyti dalies programų retransliavimą per kanalus „NTV mir“ ir „RTR Planeta“. Anksčiau tokių sankcijų yra sulaukęs ir PBK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min