Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje vieši Prancūzijos kariuomenės vadas

Valdas Tutkus ir Jeanas-Louisas Georgelinas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Valdas Tutkus ir Jeanas-Louisas Georgelinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 5 d. kariuomenės vado generolo leitenanto Valdo Tutkaus kvietimu į Lietuvą dviejų dienų oficialaus vizito atvyksta Prancūzijos kariuomenės vadas generolas Jeanas-Louisas Georgelinas.

Vasario 6 d. Prancūzijos kariuomenės vadas lankysis Krašto apsaugos ministerijoje, susitiks su krašto apsaugos ministre Rasa Juknevičiene, Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Valdu Tutkumi, kitais Ministerijos ir kariuomenės vadovybės atstovais.

Alfredo Pliadžio nuotr./Valdas Tutkus ir Jeanas-Louisas Georgelinas
Alfredo Pliadžio nuotr./Valdas Tutkus ir Jeanas-Louisas Georgelinas

Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimas gynybos srityje plėtojamas pagal kasmet atnaujinamus dvišalio bendradarbiavimo planus. Reguliariai vyksta dvišaliai aukšto lygio gynybos ministerijų ir kariuomenių atstovų susitikimai ir ekspertų lygmens susitikimai saugumo ir gynybos politikos klausimais, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Labiausiai bendradarbiaujama karinio mokymo srityje: Lietuvos kariškiai kasmet kviečiami į užsienio kalbų, štabų karininkų ir profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus ir stažuotes Prancūzijoje.

2007 metais Prancūzijos kariai su naikintuvais „Mirage“ dalyvavo keturių mėnesių NATO oro policijos misijoje Baltijos valstybėse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kariuomenė
Parašykite atsiliepimą apie 15min