Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 03, 13:23

Lietuvos ambasadorių Belgijoje G.Varvuolį numatoma skirti atstovu Japonijoje

Kadenciją baigiantis Lietuvos ambasadorius Belgijoje Gediminas Varvuolis turėtų būti skiriamas šalies atstovu Japonijoje. Jo skyrimui į naujas pareigas posėdyje trečiadienį pritarė Ministrų kabinetas.
Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Belgijoje Gediminui Varvuoliui
Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Belgijoje Gediminui Varvuoliui / Dž. G. Barysaitės nuotr.

Vyriausybės nutarimuose nurodoma, kad G.Varvuolis iš ambasadorių Belgijoje bus atšauktas sausio 31-ąją, o naujas pareigas pradės eiti vasario 1 dieną.

Lietuva ambasadoriaus Japonijoje neturi nuo vasaros, kai iki tol šias pareigas ėjęs Egidijus Meilūnas pradėjo dirbti ambasadoriumi Airijoje.

G.Varvuolis darbą Užsienio reikalų ministerijoje (URM) pradėjo 1995 metais, jis yra ėjęs įvairias pareigas diplomatinėse atstovybėse, buvo ministerijos Grėsmių analizės, krizių valdymo ir tarptautinių operacijų skyriaus, taip pat NATO skyriaus vedėju. Diplomatas taip pat yra dirbęs URM Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento politikos direktoriumi.

2013-ųjų spalį G.Varvuolis tapo Lietuvos ambasadoriumi Belgijoje.

Ambasadorius Lietuvoje skiria prezidentas Vyriausybės teikimu ir pritarus Seimo Užsienio reikalų komitetui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min