Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos ambasadorius JAV: pirmininkavimas ES – vienas didžiausių iššūkių ir galimybių nuo pat nepriklausomybės atkūrimo

Žygimantas Pavilionis
Užsienio reikalų ministerijos nuotr. / Žygimantas Pavilionis
Šaltinis: 15min
0
A A

Džordžtauno universiteto kvietimu studentams paskaitą spalio 17 dieną skaitęs Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis pažymėjo, jog kitąmet Lietuvos perimsimas pirmininkavimas ES Tarybai – viena didžiausių šalies galimybių ir tuo pat metu iššūkių nuo pat nepriklausomybės atkūrimo.

Kaip praneša užsienio reikalų ministerija, ambasadorius pabrėžė, kad pirmininkavimo metu Lietuva sieks prisidėti prie spartesnio ES ir JAV santykių vystymo. 

Seniausio JAV katalikiško universiteto Edmundo Walsho tarptautinių santykių mokyklos studentams ir dėstytojams priminta Lietuvos istorija, pristatytas pasirengimas pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai, išdėstyti pagrindiniai pirmininkavimo prioritetai.

Prieš paskaitą ambasadorius susitiko su Edmundo Walsho tarptautinių santykių mokyklos, garsėjančios stipria Europos studijų programa, dekane Carol Lancaster. Susitikime aptartos ne tik bendradarbiavimo su Lietuvos akademinėmis įstaigomis, bet ir partnerystės organizuojant pirmininkavimo ES Tarybai renginius JAV, galimybės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min