15min be reklamos
2022 12 09, 09:49

„Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ įteikta „Bellingcat“ vadovui, Lenkijos ambasadoriui ESBO

„Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ skirta žurnalistinių tyrimų grupės „Bellingcat“ vykdomajam direktoriui Christui Grozevui ir Lenkijos ambasadoriui Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Adamui Norbertui Halacinskiui.
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vizito Vienoje metu Lietuvos diplomatijos žvaigžde apdovanojo „Bellingcat“ vykdomajį direktorių Christo Grozevą
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vizito Vienoje metu Lietuvos diplomatijos žvaigžde apdovanojo „Bellingcat“ vykdomajį direktorių Christo Grozevą / URM nuotr.

Jiems šį apdovanojimą ketvirtadienį įteikė užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vizito Vienoje metu.

„Christo Grozevo ir visos „Bellingcat“ komandos atliekami tyrimai atskleidžia neįtikėtiną Rusijos propagandos mašinos ir manipuliacijų mastą. Tiesa ir viešumas yra galingiausi ginklai kovoje su dezinformacija, pilietinės ir žurnalistų bendruomenės ryžtas atskleisti tiesą apie Kremliaus nusikaltimus saugo ir stiprina mus visus“, – sakė G.Landsbergis.

„Ambasadorius Halacinskis savo veikla reikšmingai prisidėjo, kad būtų ginami ne tik Ukrainos, bet ir Lietuvos nacionalinio saugumo interesai,“ – įteikdamas apdovanojimą pažymėjo ministras.

„Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ − Lietuvos užsienio reikalų ministerijos skiriamas apdovanojimas už Lietuvos garsinimą užsienyje ir tarpvalstybinių santykių puoselėjimą. Jis teikiamas nuo 2010 metų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min