Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 15d. 17:31

Lietuvos kariuomenės išminuotojai sunaikino Vilniaus centre rastą vokišką granatą

Incidentas Vilniaus oro uoste
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Asociatyvinė nuotr. Išminavimas

Pirmadienį Vilniaus centre, L. Stuokos-Gucevičiaus gatvėje, atliekant kasimo darbus buvo rasta 1917 m. pavyzdžio vokiška rankinė granata, kurią išminuoti teko Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariams.

Apie L. Stuokos-Gucevičiaus gatvėje Vilniuje rastą sprogmenį pranešė statybos darbus atlikusios bendrovės vadovas.

Buvo įvestas planas „Skydas“. Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai, greitoji medicinos pagalba, policijos pareigūnai ir kariuomenės išminuotojai. Teritorija buvo aptverta, taip pat uždarytas eismas gatve. Kariai išvežė sprogmenį sunaikniti į Pagirių karjerą.

Išminavimo darbus Inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopa atlieka visoje Lietuvoje. Jos padaliniai yra paskirstyti po visą Lietuvos teritoriją ir yra dislokuoti Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdoje ir Tauragėje.

Kariuomenės išminuotojai ragina šalies gyventojus radus sprogmenį elgtis atsakingai – jo nejudinti, neliesti ir jokiu būdu neardyti. Įtartino radinio vietą reikia pažymėti, įspėti aplinkinius, paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Operatyviai atvykę kariai sprogmenį saugiai išsiveš arba sunaikins vietoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min