Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kariuomenės vadas atvyko į Afganistaną

Arvydas Pocius
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Arvydas Pocius
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius antradienį atvyko į Afganistaną, pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM).

Čia Lietuvos kariuomenės vadas aplankys Afganistane tarnaujančius Lietuvos karius, su NATO tarptautinių saugumo paramos pajėgų atstovais aptars tarptautinės operacijos eigą, susitiks su Afganistano Goro provincijos valdžios atstovais. Kariuomenės vadas taip pat perduos kariams artimųjų siuntinius šv. Velykų proga.

Kartu su kariuomenės vadu vizito į Afganistaną išvyko Viešojo saugumo tarnybos vadas vidaus tarnybos generolas Sergejus Madalovas ir kariuomenės Jungtinio štabo Operacijų valdybos viršininkas pulkininkas leitenantas Algirdas Norkus.

Vizito metu Goro provincijoje su provincijos valdžios atstovais bus aptarta galimybė padėti rengti vietos policijos pajėgas steigiant bendrą Lietuvos ir JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos atstovų Policijos operacinę mokymo ir sąveikos grupę.

„Šalių kariuomenės turi daugiau patirties karinėse operacijose, gali greičiau sureaguoti į operacinius pokyčius ir poreikius, turi nustatytas operacijų planavimo procedūras, kurios leidžia suplanuoti naują misiją. Dalydamiesi žiniomis ir patirtimi su Goro provincijos saugumo pajėgoms, siekiame, kad jos kuo greičiau taptų savarankiškos ir profesionaliai atliktų savo pareigas“, – sakė kariuomenės vadas A.Pocius.

Kaip teigiama KAM išplatintame pranešime, Lietuvos kariuomenės vadas vizitą Afganistane planuoja baigti šios savaitės pabaigoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min