Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 9d. 10:00

Lietuvos kariuomenės vadas išlaikė fizinio parengtumo testą (nuotraukos)

Kariuomenės vadas Arvydas Pocius išlaikė fizinio parengtumo testą.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kariuomenės vadas Arvydas Pocius daro atsilenkimus.

Spalio 8 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius laikė ir išlaikė karių fizinio parengtumo (KFP) testą. Testo laikymas vyko Vingio parko stadione kartu su kitais Lietuvos kariuomenės vadovybės ir kanceliarijos kariais.

KFP testo metu gen. mjr. A.Pocius atliko tris pagrindinius pratimus: atsispaudimus, atsilenkimus ir 3000 metrų bėgimą. Visų pratimų įvertinimai buvo „įskaityta“.

„Manau, jog vadovauti kariuomenei ir nerodyti asmeninio pavyzdžio – netinkamas požiūris. Noriu parodyti pavyzdį ir kitiems vadams, nes kariuomenėje vadas, norėdamas reikalauti rezultatų iš pavaldinio, turi pradėti nuo savęs,“ – sakė gen. mjr. A.Pocius.

Lietuvos kariuomenės vadas per 2 minutes atsispaudė 70 ir per 2 minutes atsilenkė 70 kartų, o 3000 metrų nubėgo per 15 min. 20 sek. Pasiekęs tokius rezultatus kariuomenės vadas surinko 288 taškus iš 300 galimų. Gen. mjr. A.Pociaus amžiaus grupės kariams, kuri yra 52–56 metai, aukščiausiam rezultatui pasiekti reikėtų atsispausti 56 kartus, atsilenkti 66 kartus, o 3000 m. nubėgti per 13 min. 48 sek.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min