Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 17d. 13:51

Lietuvos kurčiųjų draugijos jaunieji nariai organizacijos prezidentei: „Prašome išeiti!“

Jaunųjų Lietuvos kurčiųjų draugijos narių protestas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jaunųjų Lietuvos kurčiųjų draugijos narių protestas

Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) neeilinis suvažiavimas šeštadienio rytą prasidėjo neįprastai – į salę suėjo ne tik delegatai, bet ir grupė jaunųjų draugijos narių su plakatais rankose. Kaip jie teigė, dėl nepasitenkinimo dabartine draugijos prezidente Roma Klečkovskaja.

„LKD prezidentė negerbia kurčiųjų jaunimo“, „Nepasitikime LKD prezidente“, „Stop pardavimui!“, „LKD pastato pardavimo iniciatorė Roma Klečkovskaja?“, „LKD prezidente, ar Jums reikia mūsų“, „LKD prezidente, prašome išeiti!“. Su tokiais ir panašiais ranka rašytais plakatais į LDK salę, kurioje prasidėjo neeilinis suvažiavimas, sugužėjo jaunieji organizacijos nariai.

Jų teigimu, LKD prezidentė R.Klečkovskaja negerbia jaunimo ir yra pasiryžusi parduoti turimas draugijos patalpas Vilniaus Senamiestyje, Šv.Kazimiero gatvėje.

Suvažiavimo darbotvarkėje numatytas klausimas dėl pastato Šv.Kazimiero g. 3 projekto galimų sprendimų pristatymo. Juos pristatyti turi prezidentė ir darbo grupės nariai.

Tačiau jaunieji draugijos nariai jau iš anksto buvo nusiteikę, kad patalpas norima parduoti, neatsiklausiant dalies LKD narių. Todėl jie susirinkimą iš pasveikino gausiais plakatais, taip išsakydami nepasitikėjimą prezidente R.Klečkovskaja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min