Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 18d. 12:30

Lietuvos laisvės sąjunga – jau Vilniuje

Miroslavas Monkevičius
Miroslavas Monkevičius

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) įsteigė skyrių Vilniuje. Kol kas didžiausias naujos politinės organizacijos skyrius vienija daugiau nei 2 000 narių, o jam vadovaus Vilniaus tarybos sekretorius Miroslavas Monkevičius.

„Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) nuo kitų Lietuvos politinių partijų skiriasi tuo, kad mes suprantame skirtumus tarp ideologinių principų ir praktinių galimybių jas įgyvendinti. Mes nesvaičiojame apie neįgyvendinamas idėjas, taip negerbdami rinkėjų“, – savo kalboje sakė naujas skyriaus pirmininkas. 

Taip pat M.Monkevičius priminė ir nuveiktus darbus Vilniaus mieste – sugrįžusias investicijas į Vilniaus miestą, sutvarkytą viešąjį transportą, atidarytas naujas viešas erdves. 

Vilniaus skyriaus pirmininkas pabrėžė: „Savo praktiniais veiksmais mes jau įrodėme, kad mokame, žinome kaip ir galime pasiekti rezultatų. Tuo mes ir skiriamės nuo kitų, o dirbti kartu yra sėkmė“. 

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotojais išrinkti – Kęstutis Nėnius, Nijolė Jagelavičienė, Artūras Melianas, Algimantas Šventickas, Jonas Juodka, Vytautas Tarailė ir Tomas Peleckas. 

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) – tai Lietuvos liberalų, Centro sąjungos, Moderniųjų krikščionių demokratų ir politinės partijos „Sąjunga Taip“’ istorijos ir darbų tęsėja. Organizacija jau oficialiai įregistruota Teisingumo ministerijoje, šiuo metu vienija daugiau nei 5 000 narių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min