Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 vasario 13d. 19:52

Lietuvos miško darbuotojai reikalauja aplinkos ministro K.Navicko atsiprašymo

Kęstutis Navickas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kęstutis Navickas
Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija (LMPF), vienijanti 4 tūkstančius miško darbuotojų reikalauja aplinkos ministro Kęstučio Navicko viešo atsiprašymo.

Profesinės sąjungos pranešime spaudai rašoma, kad aplinkos ministras K.Navickas 2017 m. vasario 11 d. Nacionalinio transliuotojo LRT eteryje rodytos informacinės laidos „Panorama“ metu kalbėdamas apie ministerijos planuojamą valstybinių miškų konsolidavimo projektą pareiškė: „Mes manome, kad per vieną įmonę, per vieną centralizuotą įmonę mes galėsim užtikrinti ir skaidrius valdymo mechanizmus, ir apskaitos mechanizmus, ir miško pardavimo priemones. Dėl to, žinodami bendrą kontekstą ir kad sąžiningų ir kvalifikuotų žmonių Lietuvoje nėra daug. Vienas iš kriterijų dėl ko yra viena įmonė“.

Lietuvos miško pramonės darbuotojai, reikalauja ministro atsiprašyti visų miško pramonėje sąžiningai dirbančių žmonių.

„Ministro požiūris į savo krašte dirbančius žmones šokiruoja. Jeigu ministras nepasitiki savo žmonėmis, kurios šalies žmonėmis jis pasitiki? 3 tūkstančius žmonių planuojama ne tik atleisti, tačiau jie išvadinami sukčiais ir nekvalifikuotais. Kaip suprantame, ministras, žinoma, save priskiria prie tų sąžiningų ir kvalifikuotų“, – teigia LMPF vadovė Inga Ruginienė.

Profsąjungos teigimu, aplinkos ministro nurodymu rengiamame valstybinių miškų konsolidavimo vienoje valstybės įmonėje įstatymo projekte nepateikti jokie siūlymai ką daryti su 3 tūkstančiais atleisti planuojamų miško darbuotojų. Iš viso miškų sistemoje šiuo metu dirba beveik 4 tūkstančiai darbuotojų, kurių tris ketvirtadalius planuojama atleisti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

04:45
04:07
01:09:17

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min