Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 18:14

Lietuvos nacionalinis dramos teatras per Romeo Castellucci spektaklį galėjo likti be apsaugos – kelios saugos bendrovės atsisakė jam padėti

Piketas prie Nacionalinio dramos teatro.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pirmasis piketas prie Nacionalinio dramos teatro įvyko ketvirtadienį.

Prieštaringai vertinamo Romeo Castellucci spektaklio „Apie Dievo sūnaus veido koncepciją“ rodymo dienomis Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) vos neliko be apsaugos. 15min.lt duomenimis, kelios saugos bendrovės atsisakė teikti savo paslaugas teatrui.

LNDT generalinis direktorius Martynas Budraitis tokią informaciją patvirtino, tačiau plačiau apie tai kalbėti nepanoro. „Viskas tvarkoje, sutarėme, apsaugą turėsime“, – žiūrovus užtikrino M.Budraitis.

Nekalbus buvo ir bendrovės „Ekskomisarų biuras“, kuri neoficialiai minima tarp atsisakiusiųjų saugoti teatrą, viceprezidentas Arvidas Januška. Jis nepanoro informacijos nei paneigti, nei patvirtinti. „Nekomentuosiu“, – taip A.Januška atsakė į visus jam pateiktus klausimus apie su LNDT susijusią situacija.

Jeigu reikės, teatras gali tikėtis Vilniaus policijos pagalbos. Nors kol kas nėra nuspręsta skirti daugiau pajėgų budėti Gedimino prospekte ir jo prieigose netoli LNDT šeštadienio ir sekmadienio vakarais, tačiau Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas užtikrino, kad situacija bus stebima ir vertinama.

„Jeigu bus blogai, bus pagrindo, tai ir stiprinsime (pajėgas – red.past.), jeigu nebus pagrindo – nestiprinsime“, – ketvirtadienio pavakarę sakė K.Lančinskas.

Pirmasis piketas su reikalavimais nerodyti spektaklyje „Apie Dievo sūnaus veido koncepciją“ Kristaus atvaizdo surengtas prie teatro ketvirtadienį. Viena jo organizatorių Santa Kančytė tvirtino prie teatro ateisianti ir savaitgalį, kai scenoje bus rodomas šis italų režisieriaus kūrinys, tačiau konkrečiau apie organizuojamas akcijas nekalbėjo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min