2025-05-04 07:43

Lietuvos pasienyje su Baltarusija apgręžti 45 neteisėti migrantai

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti 45 neteisėti migrantai, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.
Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrų vizitas pasienyje
Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrų vizitas pasienyje / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

Latvijos pasienyje šeštadienį apgręžta 130 migrantų, tuo metu Lenkijos pareigūnai penktadienį neįleido 92 neteisėtai į šalį norėjusių patekti užsieniečių.

Šiemet į Lietuvą iš viso neįleisti 628 neteisėti migrantai. Pernai 1002 kartus mėginta neleistinose vietose patekti į šalį iš Baltarusijos.

Kaip skelbė BNS, migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Iš viso nuo migracijos krizės pradžios Lietuvos pasieniečiai į šalį neleido neteisėtai patekti 23,6 tūkst. užsieniečių. Tie patys asmenys nelegaliai kirsti sieną bando ne po kartą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą