Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 22d. 11:46

Lietuvos policija stiprina kontrolę ir linki gyventojams saugių švenčių

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr. / Policija

Ilgąjį savaitgalį policija stiprina patruliavimą, visoje šalyje dirbs daugiau pareigūnų nei įprastai, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Policijos pareigūnai vykdys prevencines priemones, kurių metu sieks užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, suaktyvins teisės pažeidimų prevenciją. Nebus toleruojamas alkoholinių gėrimų vartojimas ir girtų asmenų pasirodymas viešosiose vietose.

Šventinėmis dienomis daugiau pareigūnų budės ir šalies keliuose, jie prižiūrės eismą, teiks visokeriopą pagalbą vairuotojams. Tačiau pareigūnai netoleruos kelių chuliganų, neblaivių ar apsvaigusių nuo narkotikų vairuotojų. Važiuodami automobiliu nepamirškite užsisegti saugos diržų, vaikus vežkite tam skirtose specialiose saugos sėdynėse. Mopedų ir motociklų vairuotojus, jų keleivius prašome užsisegti saugos šalmus.

Taip pat artėjant šventinėms dienoms policija ragina išvykstančius iš namų gyventojus atidžiau pasirūpinti savo būsto saugumu. Paprastai nusikalstamumo problemomis daugelis žmonių susirūpina tik tuomet, kai nusikaltėliai įsibrauna į jų pačių gyvenimą. Buto ar automobilio saugumą užtikrina ne tik techninės priemonės, bet ir žmonių bendruomeniškumas, organizuota tarpusavio pagalba prižiūrint bendrą gyvenamąją aplinką.

Siūlome visiems dar kartą susipažinti su pačiais elementariausiais saugumo reikalavimais ir jų laikytis:

  • Nevartokite alkoholio viešojoje vietoje, jei esate neblaivus, neikite į viešą vietą, nes galite tapti potencialia nusikaltimo auka;
  • Būkite matomi tamsoje, užsisekite atšvaitą, o išlipę iš automobilio, užsidėkite šviesą atspindinčią liemenę;
  • Išvažiuodami iš namų juos užrakinkite, įjunkite apsaugos priemones, paprašykite kaimynų, kad prižiūrėtų Jūsų būstą;
  • Vairuodami elkitės taip, kad nesugadintumėte švenčių sau ir kitiems.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min