Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininku Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas Gvidas Rutkauskas

Gvidas Rutkauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gvidas Rutkauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune, „Girstučio“ kultūros ir sporto centre šeštadienį vyko Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) XXI-asis rinkiminis – ataskaitinis suvažiavimas.Sąjungos pirmininku išrinktas Gvidas Rutkauskas.

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių suvažiavimas vyko Kaune, kultūros ir sporto centro „Girstutis“ pagrindinėje salėje. Į suvažiavimą, kuris truko visą dieną, susirinko pilna salė sąjungos narių iš visos Lietuvos.

Vienas pagrindinių klausimų buvo sąjungos pirmininko rinkimai. Ankstesnis vadovas Povilas Jakučionis dirbo dvi kadencijas, todėl rinkimuose nedalyvavo. Pagal LPKTS įstatus pirmininko pareigas negalima eiti daugiau negu dvi kadencijas. 

Dėl LPKTS pirmininko posto varžėsi du kandidatai – Petras Musteikis ir Gvidas Rutkauskas. 

Svaria balsų persvara nugalėjo tarybos pirmininko pareigas ėjęs Gvidas Rutkauskas. Naujasis sąjungos pirmininkas padėkojo buvusiam vadovui P.Jakučioniui bei pažadėjo tęsti pradėtus darbus bei stiprinti LPKTS veiklą.

Taip pat suvažiavime priimti pareiškimai „Dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą“ ir „Dėl pasirengimo Prezidento ir Europos Parlamento rinkimams“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min