TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos televizijoje birželio liūtis sukėlė paniką, apsemti koridoriai, laiptais bėgo vandens upės, kilo „cunamis“

Potvynis LRT, koridoriumi brenda Birutė Petrikytė
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Potvynis LRT, koridoriumi brenda Birutė Petrikytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Panika. Lietaus vanduo bėgantis per sienas. Nukabinamos parodai skirtos nuotraukos. Bijomasi trumpo sujungimo. Tokios nuotaikos LTV tvyrojo po „Vilniaus bokštų 2011“ baigiamojo koncerto.

Laiptais ir koridoriumi tekanti vandens srovė atskyrė vienus svečius nuo kitų. Per šniokščiantį vandenį neįmanoma susišnekėti. Vandens lygis vietomis pakilo iki 10 cm.

Kaip pasakoja LTV darbuotojai, pasibaigus laidos filmavimui prie Didžiosios studijos kilo „cunamis“. Vanduo atbėgo ir laiptais, ir per elektros instaliacijai skirtas angas, kliokė per šviestuvus. Administracija davė nurodymą išjungti aukštą įtampą.

Papildyta 0.10 val. Liūtis visiškai užtvindė ir Geležinio vilko gatvę, į tunelio (ties Seimu) pusę automobiliai važiavo kalno šlaitais.

Papildyta 0.20 val. Vos lietui prasiveržus į LRT studijos foje, išsigandę svečiai ėmė svarstyti, ar tai kartais nėra jubiliejinis reklaminis pokštas. Vieni bandė nuspėti, ar tai nesukels problemų elektros prietaisams, kiti, tuo tarpu, į situaciją pažiūrėjo su šypsena. Brisdami pro užlietą foje, Lietuvos parlamentarai ir kiti žymūs veidai nesidrovėjo nusiauti batų, pasiraitoti kelnių ar net pernešti damų per beveik baseinu virtusį foje.

LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius patikino, kad tai ne pokštas, o tiesiog gyvenimas ir šis įvykis atspindi valstybės požiūrį į LRT instituciją.

Kęstučio Vanago/BFL nuotr./Potvynis LTV pastate
Vanduo pliaupė ne tik nuo laiptų, bet ir lašėjo per lubas

„Aš jums labai paprastai pasakysiu – šitas pastatas yra griūvantis, į jį neinvestuota daugelį metų. Šiuo metu yra kreiptasi į tam tikras institucijas, yra parengti investiciniai projektai, tačiau šiai dienai nesulaukiame atsako. Kai pažiūri į ministerijas su marmuriniais laiptais ir pagalvoji apie šį istorinį objektą, pasidaro išties liūdna. Aš pats manau, kad tai Dievo pirštas“, – atviravo A.Siaurusevičius.

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas teigė, kad ši liūtis daugumai renginio svečių tapo linksma atrakcija, tačiau radijo ir televizijos darbuotojams – sunkiu galvos skausmu.

„Taip niekada nebuvo atsitikę, net ir per praėjusių metų liūtis vanduo nebėgo per stogą. Būna, kad pavarva per lubų kampą, bet kad taip „varytų“ per visus laiptus – taip dar nebuvo. Nuostolius skaičiuosime rytoj. Išprašėme visus svečius, nes aplinkui – elektra, aukšta įtampa, bijome, kad atsitiks kokia nelaimė. Tenka nutraukti šventę, visų atsiprašyti. Nusiskundimų iš svečių nesulaukėme – kol kas visiems linksma. Juokavau – šventė kainavo kiek kainavo, bet užtat kokius specialiuosius efektus užsakėme. Iš tikrųjų tai juokas pro ašaras – teks viską valyti, sausinti, remontuoti. Labai tikiuosi, kada aparatūra nesugedo“, – teigė A.Giržadas.

Kęstučio Vanago/BFL nuotr./Potvynis LTV pastate
Kęstučio Vanago/BFL nuotr./Potvynis LTV pastate

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min